Games with Gold czerwiec 2017 z wielką zmianą w Polsce! Nie dostaniemy Dragon Age: Początek

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Jedną z ciekawszych gier dostępnych w Games with Gold na czerwiec był bez wątpienia Dragon Age: Początek. Tytuł nie będzie jednak dostępny w dwóch krajach – Polsce oraz Japonii. Poznaliśmy grę, która zastępuje wielką pozycję BioWare.

Games with Gold na czerwiec jest przepełniony mocnymi tytułami, jednak wielu graczy mogło zainteresować się Dragon Age: Początek. Niektórzy sympatycy RPG uważają tę odsłonę za najlepszą, bo BioWare zadbało o konkretną fabułę i potrafiło ubrać całość w przystępną walkę.


Jak się okazuje Polacy oraz Japończycy nie otrzymają tego tytułu. Problemem jest podobno sprawa licencji i z tego powodu zagramy w… BattleBlock Theater.

Produkcja to gra studia The Behemoth (autorzy m.in. Castle Crashers), która zadebiutowała na Xboksie 360 w 2013 roku. Jest to zręcznościówka, której założenia zobaczycie na poniższym zwiastunie. W swoim czasie wersja na konsole Amerykanów zgarnęła oceny na poziomie 85%. Autorzy po kilku miesiącach przygotowali również wersję na komputery osobiste.

Jest to dość zaskakująca sytuacja, bo wcześniej Microsoft potwierdził, że Dragon Age będzie również dostępne w Polsce. Bardzo możliwe, że dopiero po próbie wrzucenia gry do usługi pojawił się problem, przez który została dokonana zmiana.


 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Bzdura. Wiedzieli dobrze że nie będzie spokojnie. Na polskim regionie nigdy nie była dostępna ta pozycja bo została wrzucona zanim polski xbl w ogóle wystartował. Taki sam los spotyka i inne tytuły nie tylko ten.
Do tego w zamian dali coś co już było.
 

reevo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Cóż pomyłki się zdarzają ale fajnie, że M$ się postawił i dał równy ekwiwalent Dragon Age'a. A nie, czekaj... ;)
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Nadal nie zdjęli z oficjalnej polskiej strony DA.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja tam chętniej zagram w to co dali niż w DA:O, więc dla mnie pozytywna wiadomość :p
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Ten kto kupił to coś w GwG w lipcu 2014 z pewnością zadowolony nie jest.
 

Mateo90

Użytkownik
Użytkownik
Ale wałek...
 

Lens26

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja tam chętniej zagram w to co dali niż w DA:O, więc dla mnie pozytywna wiadomość :p
Trochę rozumowanie na zasadzie - dostałem voucher na pizze, ale się się spaliła więc dali w zamian shitcik w papierku, a ja się cieszę. Pizza chociaż to najlepsze żarcie, to jednak nie dla mnie, bo nie cierpię niczego co się kojarzy z włochami.

Goście z MS pojechali po bandzie, zachowanie naganne. Nawet nie wystosowali oficjalnego sprostowania. W czasach kiedy liczy się każdy klient, nagle zabrakło jednej mądrej głowy, która zadbałaby o wizerunek firmy. Ludzie z xboxa wierzę, że czytacie to forum, bo swojego profilu na fb chyba nie. Kilkadziesiąt wpisów w tej sprawie bez odpowiedzi to dla mnie jakiś szok. Za spalenie pizzy płaci się w tych czasach kawiorem z masełkiem...
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Trochę rozumowanie na zasadzie - dostałem voucher na pizze, ale się się spaliła więc dali w zamian shitcik w papierku, a ja się cieszę. Pizza chociaż to najlepsze żarcie, to jednak nie dla mnie, bo nie cierpię niczego co się kojarzy z włochami.

Goście z MS pojechali po bandzie, zachowanie naganne. Nawet nie wystosowali oficjalnego sprostowania. W czasach kiedy liczy się każdy klient, nagle zabrakło jednej mądrej głowy, która zadbałaby o wizerunek firmy. Ludzie z xboxa wierzę, że czytacie to forum, bo swojego profilu na fb chyba nie. Kilkadziesiąt wpisów w tej sprawie bez odpowiedzi to dla mnie jakiś szok. Za spalenie pizzy płaci się w tych czasach kawiorem z masełkiem...
Nie lubię gier pokroi DA:O, więc dla mnie super sprawa. A to, że gra się zmieniła w trakcie to nie nowość. Ten kto śledzi na bieżąco gwg wie, że w innych krajach już taka sytuacja była nieraz. Poza tym gry dostajesz w ramach opłacania abonamentu, za te gry nie dopłacasz, więc co by nie dali i tak nie powinieneś narzekać :)
 

Lens26

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Poza tym gry dostajesz w ramach opłacania abonamentu, za te gry nie dopłacasz, więc co by nie dali i tak nie powinieneś narzekać :)
A co ty walczysz o złotą odznakę abonenta roku? :)
Mnie indyk nie zadowala. RPG to szlachetny gatunek. Dla mnie to był najciekawszy tytuł w goldzie od kilku miesięcy.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A co ty walczysz o złotą odznakę abonenta roku? :)
Mnie indyk nie zadowala. RPG to szlachetny gatunek. Dla mnie to był najciekawszy tytuł w goldzie od kilku miesięcy.
Ależ skąd, mnie rpg nie pasuje, a pasuje mi indyk, dlatego się nie zgodzimy i wojenki nie mają sensu. Mamy po prostu inny gust i tyle :)
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
No trudno mi tam wsio mamutów gier ze nie wiem w co grać x D
 

Shadow1980

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Gra jest dostępna na innych regionach starczy zmienic w ustawieniu konsoli na chociazby USA pobrac zmienic spowrotem na polski i dziala az milo....jedynie jezyk pozostanie angielski,ale dla chcacego nic trudnego:)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Gra jest dostępna na innych regionach starczy zmienic w ustawieniu konsoli na chociazby USA pobrac zmienic spowrotem na polski i dziala az milo....jedynie jezyk pozostanie angielski,ale dla chcacego nic trudnego:)
Nie da się tak jak wcześniej w innym temacie mówiłam. Przełączając konsolę na USA, klikając kup wychodzi notka "Gra nie jest dostępna w Twoim regionie", czyli tak jak było mówione gry z 360tki mają blokadę regionalną. Jak ktoś ma konto utworzone na Polskę to tej gry nie przypisze sobie do konta.
 

youmi11

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A ja wlasnie pobieram DA. Zmiana lokalizacji konta na USA. Dodanie PayPal jako platnosci. Oczywscie wszystko przez VPN ze stanow bo na polskim ip cos nie idzie. Dodanie gry przez strone. Zmiana lokalizacji konsoli na USA i jest :p
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
A ja wlasnie pobieram DA. Zmiana lokalizacji konta na USA. Dodanie PayPal jako platnosci. Oczywscie wszystko przez VPN ze stanow bo na polskim ip cos nie idzie. Dodanie gry przez strone. Zmiana lokalizacji konsoli na USA i jest :p
Nie ciesz się za wczasu. Może zyskałeś tą jedną grę ale teraz masz na jednym koncie w sumie dwa regiony bo stary zostaje do... usunięcia konta ms. Do tego od teraz możesz mieć problemy z tym co dotychczas pobrałeś czy kupiłeś w ms store z x360.
 

youmi11

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie ciesz się za wczasu. Może zyskałeś tą jedną grę ale teraz masz na jednym koncie w sumie dwa regiony bo stary zostaje do... usunięcia konta ms. Do tego od teraz możesz mieć problemy z tym co dotychczas pobrałeś czy kupiłeś w ms store z x360.
Jak będą problemy to za jakiś czas powrót na Polskę i tyle. Nie widzę problemów z grami z 360 pobranymi wcześniej na PL. Wszystko działa jak należy. W sumie to w miarę świeże konto z 30 dniowym goldem więc w sumie mi to lata ;)
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak będą problemy to za jakiś czas powrót na Polskę i tyle. Nie widzę problemów z grami z 360 pobranymi wcześniej na PL. Wszystko działa jak należy. W sumie to w miarę świeże konto z 30 dniowym goldem więc w sumie mi to lata ;)
A wiesz ze migrowac możesz raz na 3 miesiące?

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
 

suki

Użytkownik
Użytkownik


Taki jest efekt jak kupisz coś na jednym regionie a później będziesz chciał to pobrać.
Mój osobisty przykład pierwszy dlc do gta4 kupiony za ms points na regionie gb. Na polskim xbl w ogóle nie ma tego dlc w bibliotece nawet wzmianki ni kuku ;)
 

youmi11

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A wiesz ze migrowac możesz raz na 3 miesiące?

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
Wiem. Mowie, ze to nie jest moje glowne konto. Na jaki region bedzie to mi to obojetne ;) Czekalem na ta gre i mam ;)
 

Do góry Bottom