Games with Gold - Grudzień 2019

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl








Toy Story 3 – od 1 grudnia do 15 grudnia









Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate HD – od 16 grudnia do 31 grudnia


 

Resident

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Toy Story 3 widzę, że mogłem nie kupować :/
 

kukiz87

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam widzę że wskoczyło do live gold toy story 3 i chciałbym ją sobie przypisac do konta . Mam game pass ultimate i nie moge jej dodać , bo wyskakuje cały czas abym dodał instrument płatniczy. W koncie microsoft mam podpięte konto paypal bez karty. Przed chwilą dodałem swoją kartę kredytową i nic . Mimo że gra za darmo , nie da jej się dodać. Wszedłem przez konsolę , jeszcze raz kartę dodałem, i teraz mam opcje odbioru , z wyswietlona metodą płatnosci , klikam potwierdz i nic sie nie dzieje , lub wyskakuje biała strona , cos whopp somthing wrong coś takiego.


Problem w sumie się sam z czasem rozwiązał , odczekałem chwile + reset konsoli , i jest gra ;)
 
Ostatnia edycja:

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Lepsza opcja niż na XO, przyda się :D
 

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja mialem ten sam problem z Toy story 3 co z boltem w pazdzierniku zadzwonilem do wsparcia MS i konsultant poradzil aby odpalić strone xboxa przez przeglądarkę Edge i poszło za pierwszym razem gra juz prawie ściągnięte a ogarnąłem to z poziomu smartfona.
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Ja mialem ten sam problem z Toy story 3 co z boltem w pazdzierniku zadzwonilem do wsparcia MS i konsultant poradzil aby odpalić strone xboxa przez przeglądarkę Edge i poszło za pierwszym razem gra juz prawie ściągnięte a ogarnąłem to z poziomu smartfona.
To chyba nie to bo problem pojawia się lub może się pojawić na samym końcu transakcji... Mieli... Mieli .. i zmielić nie może...
Kiedyś kupić też nic nie mogłem przez www dopiero na xo przeszło bez problemu.
 

Do góry Bottom