Games with Gold - Listopad 2020

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl

Full Spectrum Warrior
– od 1 listopada do 15 listopada

Lego Indiana Jones
– od 16 listopada do 30 listopada

prawomen

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie taki komunikat wyskakuje.
Czy ktoś wie o co chodzi?
Dotychczas nie miałem żadnych problemów żeby dodawać gry z Games with gold, a potem grać nie tylko na One X ale również na xbox 360

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Trzeba poczekać aż dodadzą grę do naszego regionu bo jest tylko demo w marketplace. To nie pierwszy raz.

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja próbowałem wczoraj i lipa. Na X360 ściąga demo. Jedynie na Xbox One mi pobrało całą grę :(

szlovak

Użytkownik
Użytkownik
Kurna, napisałem posta w dziale xbox one bo nie widziałme tego podforum, heh... W każym bądź razie jestem właśnie jeszcze na czacie z ich pseudo wsparciem i utrzymują jak bot, że skoro nie ma to tak ma być. No to pytam czy skoro tak to jaka gra jest teraz i czy GWG jeszcze działa na xbox 360, a oni mówią że tak, ale niekoniecznie na naszym regionie ta gra musi być, pomimo że na One jest. Parodia

Irytuje mnie ta zlewka starej konsoli. Po ostatnim update wkurzjąca informacja o odpoczywaniu co 2 godziny i spowolnili specjalnie działanie menu wszędzie. Powyłączali menu w dziale sprawdzania stanu konta w konsoli, historie sciągniętych gier, jakie subskrypcje aktualne. Mówię o konsoli. A teraz po cichu golda wyłączają. No żadne racjonalne argumenty nie trafiają do tego bota na czacie. Już było tak przy poprzednich grach, że gra wyśwetlała się jako demo ale maks 2 dni po 16tym było normalnie możliwe dodanie do konta. Dodanie paypala i usuwania profilu nie pomaga, żeby nikt nie męczył się mówię.

EDIT: po sprawdzeniu wszystkich kombinacji druga osoba, chyba bardziej kumata powiedziała że odezwą się w ciągu 48h. Wydaje mi się że problemem mogło być to że sciągnęło się tę wersję demo i coś się pokopało, chyba że wszsycy tak mają

Ostatnia edycja:

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To ładne jaja bo w takim razie oszukują ludzi - o ile nadal reklamują dwie gry na X360 i cztery na XO ?

45675656756.jpg

Gry nie ma na naszym regionie stąd pewnie problem, co ciekawe ja mam napisane że ją kupiłem ale jak klikam by pobrać to jest info o regionie.

Próbowałeś wejść na X360 do zakładki konto i tam z listy kupionych treści pobrać ? Wyświetla się ona tam w ogóle ?

zoltan1980

Użytkownik
Użytkownik
Tak, na xbox 360 w historii pobierania pojawiła się pozycja "zawartość niedostępna", więc to chyba jest właśnie to...

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
U mnie na X360 pobiera demo. Co najlepsze chciałem się zalogować przez przeglądarkę IE na X360, bo może w ten sposób dałoby się ściągnąć. Niestety IE już nie działa na konsoli. Odcinają konsole chyba po całości :(

Do góry Bottom