Games with Gold - Październik 2019

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl





Disney Bolt – od 1 października do 15 października







Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge – od 16 października do 31 października





 

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie mogę pobrać tego Bolt jakis blad wyskakuje ze problem ze stroną. Przez strone xbox tez próbowałem tam znowu klepsydra 5min i nic sie wiecej nie dzieje
Ktos ma podobnie ? Srodki na karcie sa karta podpieta od kad mam xo
pierwszy taki problem moj wczesniej zawsze bylo ok
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
U mnie się pobrał normalnie :)
 

PioBart

Świeżak
Świeżak
Nie mogę pobrać tego Bolt jakis blad wyskakuje ze problem ze stroną. Przez strone xbox tez próbowałem tam znowu klepsydra 5min i nic sie wiecej nie dzieje
Ktos ma podobnie ? Srodki na karcie sa karta podpieta od kad mam xo
pierwszy taki problem moj wczesniej zawsze bylo ok
Czy problem się rozwiązał? Tez nie mogę go pobrać.
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pobrałem bez problemu na starego x360.
 

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy problem się rozwiązał? Tez nie mogę go pobrać.
Nie. Nadal nie moge pobrać :(
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jak masz X360, to spróbuj pobrać najpierw na X360 a potem zobacz czy Ci się pojawi na Xbox One w liście do pobrania :)
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Nie. Nadal nie moge pobrać :(
Ja mam problemy z zakupami przez www. Na xo przechodzi bez problemu natomiast przez www jak dam na kup mieli... mieli... i tak do usr śmierci ;)

Dzisiaj ani gwg ani dwg nie mogłem zrealizować przez www a na xo od razu poszło. Problem dotyczy tylko gier na x360.

Ktoś coś doradzi? Może ktoś też ma ten problem?
 

PioBart

Świeżak
Świeżak
Nie. Nadal nie moge pobrać :(
Chyba mi się udało. Bo gra mi właśnie instaluje się na Xbox One. Gdy próbowałem kupić na konsoli to ciągle mi wyskakiwał błąd. Ale teraz wszedłem na Xbox Gold przez komputer i właśnie przez kompa zakupiłem tą grę. Potem wszedłem znowu na konsolę i było napisane ze ta gra juz do mnie nalezy i zebym ją zainstalował. I ją konsola ją ściąga. Wygląda na to ze wszystko będzie juz OK>

Trzeba się pospieszyć bo gra chyba tylko do dzisiaj dostępna w ofercie Golda.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Robiłem i przez konsole i przez strone i nic. Oferta sie juz skończyła i dziwi mnie jedna rzecz a mianowicie niema tej gry dostepnej na konsoli w sklepie MS w katalogu " wsteczna zgodność " dlaczego ?
Ps. Ninja 3 pobralem bez problemu
 

PioBart

Świeżak
Świeżak
Robiłem i przez konsole i przez strone i nic. Oferta sie juz skończyła i dziwi mnie jedna rzecz a mianowicie niema tej gry dostepnej na konsoli w sklepie MS w katalogu " wsteczna zgodność " dlaczego ?
Ps. Ninja 3 pobralem bez problemu
Tak. Nie ma tej gry. Tez to sprawdzałem i myślałem ze to o to chodzi. Ale na konsoli pokazywało ze jest wsteczna zgodność. Tak ze nie wiem o co chodzi. Mi się gra pobrała i mozna w nią grać. Pozdrawiam.
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Wczoraj też miałem problem z Ninja Gaiden. Mieliło na Xbox One i mieliło, zrobiłem jak zawsze. Kliknąłem na X360 i od razu mogłem zainstalować na Xbox One :p
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Wczoraj też miałem problem z Ninja Gaiden. Mieliło na Xbox One i mieliło, zrobiłem jak zawsze. Kliknąłem na X360 i od razu mogłem zainstalować na Xbox One :p
U mnie tak mieliło na www. Żeby zrobić jak piszesz trzeba mieć 360 lub mieć xbl na 360.i
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
No ja mam X360 i profil ten sam, dlatego często robię taki manewr. Jeśli ktoś nie ma, to zostają próby przez www, ewentualnie próbowałbym przez aplikację mobilną na telefonie ;)
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Przez xboxa też miałem problem z boltem, a przez Microsoft Edge poszło bez problemu.
 

Do góry Bottom