Garaże i domy

Punisher

Użytkownik
Użytkownik
Znalazł ktoś sposób żeby ubezpieczyć samochody ,aby jak zgubimy wóz lub gdzies postawimy to on w garażu ponowie sie pojawia?,bo podobno jest taka możliwość

Druga rzecz to kupowanie posiadłości przez komórke-internet,mi nie działa ta stronka,jak ją trzeba odblokować? Czy poprzez nią da się kupować domy z garażami które nie są zaznaczone na mapie?
Mam 40% gry i nadal nie ma odblokowanych tych ciekawostek
 

jagielloma

Użytkownik
Użytkownik
Wydaje mi się, że stronka będzie dostępna w późniejszym etapie gry. ;)
 

DaJkamieniA

Użytkownik
Użytkownik
Ja nawet nie wiem jaka stronka :D
 

pawellos99

Użytkownik
Użytkownik
Ja już grę przeszedłem i mówię wam, że te stronki nie są dostępne. Wydaje mi się, że to tylko do GTA Online.
 

Camilo

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli Twój wóz zniknie - to nie znaczy nic innego że policja go holowala do bazy.

Możesz odzyskać każdy samochód - wystarczy zapłacić karę na komendzie policji a nasz zgubiony wóz do nas trafi.

Po ppdjechaniu pod budynek policji mamy listę samochodów które nam "zabrali" i możemy wybrać, po czym otworzy die garaż policyjny a nasz wóz tam będzie

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2
 

DaJkamieniA

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli Twój wóz zniknie - to nie znaczy nic innego że policja go holowala do bazy.

Możesz odzyskać każdy samochód - wystarczy zapłacić karę na komendzie policji a nasz zgubiony wóz do nas trafi.

Po ppdjechaniu pod budynek policji mamy listę samochodów które nam "zabrali" i możemy wybrać, po czym otworzy die garaż policyjny a nasz wóz tam będzie

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2
O, nawet o tym nie wiedziałem :) Ja tylko odebrałem samochód Michela i myślałem że to tylko na misji :)
 

pawellos99

Użytkownik
Użytkownik
Z tymi wozami to różnie bywa. Nieraz zostawiłem samochód w punkcie, gdzie rozpoczyna się misja i pojazd znikał. Nie było go w garażu, ani na parkingu policyjnym. Najśmieszniejsze jest to, że podrasowałem brykę. Bryka zniknęła (być może zostawiłem ją gdzieś w mieście). Następnie naszła mnie chęć na zakup motocykla przez internet. Wszystko pięknie, ładnie. Motor pojawił się w garażu (tym kupionym, a nie w domu). Z owego garażu pojechałem do domu. Ścigacza zaparkowałem w garażu i grę zapisałem. Kiedy ponownie odpaliłem grę, w garażu nie było motocykla, a ku mojemu zdziwieniu, zastałem tam zgubiony wóz.
 

pitekk

Świeżak
Świeżak
Mam pytanie, żeby kupić auto przez neta to muszę mieć garaż czyli kupioną nieruchomość z garażem czy jak to jest?;D
 

Camilo

Użytkownik
Użytkownik
Tak pitek. Kupujesz nieruchomość garaż i zakupione pojazdy będą właśnie tam. Możesz też tam parkować "pożyczone" pojazdy :p

Z tymi pojazdami to jakieś bugi są których ni w but rozkodowac nie mogę. Miałem podobne sytuacje. Samochody znikają bądź się przenoszą. Dziwactwa.

Teraz ja mam pytanie. Jak skombinowac odrzutowiec? :d czyżby baza wojskowa? Z tym ze trudno tam się dostać



Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2
 

pitekk

Świeżak
Świeżak
Dziwna sytuacja autko kosztuje 30k a chata 200..;p
 

pawellos99

Użytkownik
Użytkownik
Chata? Chodzi Ci o dom czy nieruchomość? Bo z tego co wiem domów nie można kupować
 

jagielloma

Użytkownik
Użytkownik
Pokazywali na filmikach, że będzie można kupować domy itp, ale ni w ząb tego nie widzę na singlu. Jeśli będzie można tylko na multi to będę zawiedziony.;/
 

pitekk

Świeżak
Świeżak
Chata? Chodzi Ci o dom czy nieruchomość? Bo z tego co wiem domów nie można kupować
Nieruchomość, dziwne jest to że chce kupić fure za 30k ale przed tym nieruchomość z garażem za 500 ;o
 

pawellos99

Użytkownik
Użytkownik
aaa o to Ci chodzi :) No tak. Szkoda będzie jeśli większość fajnych rzeczy będzie tylko na Live. Też będę zawiedziony.
 

Damianoo95

Użytkownik
Użytkownik
Domy z tego co wiem to na 100% tylko na multi. A z tymi pojazdami to też miałem akcje. 2 fajne fury w garażu franklina,a na nastepny dzien ni śladu... teraz kupiłem za 220 tys jakies cacko. Jak mi zniknie to sie wkur**ę :p
 

joka013

Użytkownik
Użytkownik
żeby pojazdy nie znikały trzeba kupić garaż [nieruchomość]. wtedy można tam zostawić furę i nie zniknie, ale jak nią gdzieś pojedziemy i zginiemy albo coś w ten deseń to najprawdopodobniej fura przepadnie :/
 

Maksiuuxd

Użytkownik
Użytkownik
Kupilem cheeatea czy jakoś tak, mialem go troche długo byl ciagle w garazu, raz pojechalem do swojego hangaru na lotnisko przeleciec sie samolotem, gdy wrocilem tego auta juz nie bylo, ani nie bylo go w swoim garazu, ani w tym duzym garazu i nie na lotnisku, a jak sprawdziłem parking policyjny też nie było ;/
 

Do góry Bottom