GC 2010-CRYSIS 2 Multiplayer(wideo)

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

marqs75

Użytkownik
Użytkownik
Wideo prosto z trwających właśnie w niemieckiej Kolonii targów GamesCom 2010, gdzie EA zaprezentowało rozgrywkę z trybu multiplayer w grze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Arii

Użytkownik
Użytkownik
Wygląda to bardzo ciekawie :) żałuję tylko, że Crysis 1 nie pojawił się na Xboxa ;(
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
A ja nie żałuję. A to multi nie wiedzieć czemu bardzo mnie się podoba :)
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mi także bardzo się spodobało, jakiejś super akcji i wybuchów nie ma, ale granie jest bardzo klimatyczne. Ciekawe że internauci na innych stronach zjechali to video jako sztywne i nudne....
 

Vassi

Użytkownik
Użytkownik
Raczej zwykłe multi + trochę zabawy skafandrami
 

Krawol

Banned
Użytkownik
te skradania ah to będzie to a do tego grafa.
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Nie no sory, ale ta gra wygląda obleśnie na konsoli :/ zawiodłem się, niestety kupię na komputer ... Nie tego się spodziewałem po zapowiedziach, to wygląda jak 1024x768 + brak aa i wszystko na srednich, może przynajmniej na komputerze utrzyma poziom :] jakie to szczęście że powstał odbiornik bezprzewodowy do pada od xboxa 360 :D
 

Nikolai

Banned
Nie no sory, ale ta gra wygląda obleśnie na konsoli :/ zawiodłem się, niestety kupię na komputer ... Nie tego się spodziewałem po zapowiedziach, to wygląda jak 1024x768 + brak aa i wszystko na srednich, może przynajmniej na komputerze utrzyma poziom :] jakie to szczęście że powstał odbiornik bezprzewodowy do pada od xboxa 360 :D
jeśli patrzysz tylko na grafike, to szkoda mi ciebie. GRAFIKA to tylko miły dodatek do gry, a jak dla ciebie to wszystko, powyżej grywalności i fabuły to mi ciebie naprawdę żal. Ja do teraz gram w gry na PS2 i bawie się świetnie, mimo, że grafika jest już troche przestarzała w porównaniu z X360, ale mimo wszystko bawię się czasem lepiej, niż grając w gry ze "wspaniałą" grafiką na X360.

--

Do tematu - Nie podoba mi sie ten filmik, niczym nie zaskakuje, chyba kupie Halo:Reach, bo jakoś lepiej się póki co zapowiada.

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

strusic

Użytkownik
Użytkownik
@up
Crysis = grafika. Nic poza tym ta gra sobą nie reprezentuje więc nie wiem o co ci chodzi.... A teraz idę dalej grać w God of War 1 na PS2. :p
 

garnek

Użytkownik
Użytkownik
Nie wygląda najgorzej, zobaczymy co z tego wyjdzie.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Jakieś nudne to multi jak się tak ogląda.
Może jak sam zagram spodoba mi się, ale i tak czekam na Bulletstorm :D
 

Bogas

Użytkownik
Użytkownik
no zgodze sie z tym ze crysis to przede wszystkim mocna grafa której tu nie widze , niestety :( ale to też nie wszystko ,w jedynke grałem u kumpla na PC i to było coś :) i tym razem jestem przychylny bardziej w strone wersji na PC :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom