Gdzie kupić hdd?

GummySzatek

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Pół roku temu kupiłem sobie jakże upragnionego xboxa 360 w wersji arcade. Obecnie planuję dokupić dysk twardy. na allegro ceny wydają się cholendarnie wysokie. (te tańsze to chyba podróbki a mi zależy tylko i wyłącznie na oryginale!) Czy ktoś by mógł dać namiar na jakieś tańsze dyski do konsoli (60gb to ostateczność, najlepiej 120gb lu 250). bardzo proszę również o wyjaśnienie na czym polega różnica między dyskiem 250gb za 200zł a 250gb za 350zł. z góry dziękuję i pozdrawiam!
 

prourug

Użytkownik
Użytkownik
Różnica polega właśnie na oryginalności...tego dysku. Dyski od MS niestety są bardzo drogie, dlatego polecam zakup przerobionego dysku WD i do tego kieszeń lub sam kabel. Sam tak mam na chwilę obecną i spisuję się to bardzo dobrze.
 

Wijaczek

Użytkownik
Użytkownik
Na allegro jest najtaniej a oryginalny a WD są takie same tylko że się napisem różnią
"podróba" http://allegro.pl/250gb-microsoft-dysk-twardy-do-konsoli-xbox360-hdd-i1441321824.html
oryginał http://allegro.pl/dysk-250gb-250-gb-xbox-360-obudowa-oryginal-i1455773861.html
róznią się ceną a działają tak samo.
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Kupuj na allegro wd i go sformatujesz zeby dzialal z xboxem. Jak nie, to kup od razu wd-szkoda kasy na oryginalne (100 piechota nie chodzi.).
 

krakoo

Użytkownik
Użytkownik
WD to nie podróba, jedyne co jest nieoryginalne w tych dyskach to obudowa, ale czy to ważne ??
 

GummySzatek

Użytkownik
Użytkownik
No dobra. Będę skłonny wziąć tą podróbkę. ale powiedźcie mi: czy za to nie zarobię prezentu od m$ w postaci bana? będę korzystał z xbla. Jeżeli nie to zamawiam podróbkę. Proszę mi dać jeszcze link do dobrej i taniej aukcji z takim dyskiem. mam do wydania ~150zł. powiedzcie mi jeszcze czy ta różnica w obudowie między oryginałem a podróbą jest znacząca? czy podróbka to taki klasyczny chiński szajs? bardzo proszę o odp.
 

cin_mar

Użytkownik
Użytkownik
nie za dysk nie dostaniesz bo nie ma on nic do tego, bana dostaje się za przeróbkę napędu. Także śmiało bierz ten dysk WD, działa tak samo jak oryginalny a jest sporo tańszy. natomiast co do obudów to za 50zł spokojnie kupisz używaną oryginalną obudowę MS, tylko jak byś nie kupował już przerobionego dysku tylko chciał sam go przerobić to pamiętaj że nie wszystkie serie WD działają z xboxem, poszukaj na forum jest napisane jakie dokładnie. Chyba że kupisz już przygotowany do xboxa to nie martw się o to podłączysz do obudowy i będzie działać :)
 

ziko

Użytkownik
Użytkownik
Na allegro najlepiej kupić dysk. Ja ostatnio kupiłem oryginalny 120GB za 155zł.
 

danieltda

Użytkownik
Użytkownik
u mnie masz dysk 60gb za 100pln nowy
sprawe mozemy zalatwic przez allegro ..
pisz maila
[email protected]
 

Do góry Bottom