Gdzie kupić Xbox'a 360 z starym napędem

kisame

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, możliwe, że niedługo będę miał 800 zł na zakup konsoli, chciałbym za ta cene zakupić Xbox'a Premium, widziałem na allegro, że można już nówkę kupić za taką cene ale miały one napety LiteOn(czy jakos tak) a czytałem, że ich sie nie da przerobić. Moglibyście podać jakiś sklep internetowy gdzie bym dostał premium z starszym napedem ? Cena może być troszke wyższa ale nie dużo.
 

jack119

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gdzie kupić Xbox'a 360 z starym napędem

Nówki w sklepie już nie dostaniesz.
Pozostaje wyczaić okazję na Allegro :D
 

kisame

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Gdzie kupić Xbox'a 360 z starym napędem

a w Anglii w sklepach dostał bym Xbox'a z starszym napedem ??
 

aroaro20022

Banned
Użytkownik
Odp: Gdzie kupić Xbox'a 360 z starym napędem

Nie. Na Allegro nowe Premiumy ze starym napędem chodżą po 900-1100 zł.
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gdzie kupić Xbox'a 360 z starym napędem

kisame napisał:
Witam, możliwe, że niedługo będę miał 800 zł na zakup konsoli, chciałbym za ta cene zakupić Xbox'a Premium, widziałem na allegro, że można już nówkę kupić za taką cene ale miały one napety LiteOn(czy jakos tak) a czytałem, że ich sie nie da przerobić. Moglibyście podać jakiś sklep internetowy gdzie bym dostał premium z starszym napedem ? Cena może być troszke wyższa ale nie dużo.
Za 800zł nikt ci nie sprzeda x360 ze starszym napędem. Dołóż parę złotych i bierz od tego kolesia http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6920927&gr_id=19892 puki jeszcze są.
 

kisame

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Gdzie kupić Xbox'a 360 z starym napędem

chyba będe musiał zakupić używanego xbox'a bo nie mam tyle kasy na nowego
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gdzie kupić Xbox'a 360 z starym napędem

525zl arcade+przeróbka za ok 260zł(przy obecnej cenie napędu, o ile go znajdziesZ)=785zł :) Kiedyś tyle kosztował normalnie X360

Nie płaćcie po 999zł za Arcade z benq! To się nie opłaca mimo Benq! Zdzierają z ludzi, kup nowego z liteonem i zmień napęd.. Jedyna rozsądną dla mnie oferta były jeszcze Elite za 1200zł z Benq
 

Do góry Bottom