• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Gdzie są sklepy?

joka013

Użytkownik
Użytkownik
witam, w gta jestem zaraz po tym jak przeniosłem się na tą mała wyspę (po misji "Roman's Sorrow") ale za cholerę nie mogę znaleźć żadnych sklepów z ciuchami. na 1 mapie dużo szukałem ale nic :(
mógłby ktoś na mapie zaznaczyć gdzie są sklepy?

z góry dzięki

joka013

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gdzie są sklepy?

a takie małe odbiegnięcie od tematu.
czy jest możliwe kupno (lub zdobycie) nowego telefonu, bo gdzieś czytałem (jeszcze zanim wyszło gta4) że będzie możliwość kupienia nowego lepszego modelu telefonu, więc zastanawiam się czy zostało to wprowadzone?

frey

Użytkownik
Użytkownik

szyna55 napisał:
od playboy x dostajesz nowy z kamera i mp3, mozliwoscia zmieniania motywu

PS. Przeslijcie mi dokladny adres do tej mapy bo mi sie laduje glowna strona R* a nie wiem co dalej :)
jesli chodzi Ci o ten link co ja wrzucilem to masz go wpisac w grze !!!!! jak bedziesz w kafejce internetowej !!!!!!!!!!!!!!!

joka013

Użytkownik
Użytkownik

jeszcze takie małe skierowanie do kupowania tutaj jest pokazane że można kupić jakiś domek czy to rzeczywiście prawda? bo szukałem w tamtych okolicach czegoś co można kupic ale nic takiego nie było :( znalazł to ktoś czy to w ogóle pic na wodę?
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

Do góry