Gdzie szukacie pracy dorywczej na wakacje?

clippy

Świeżak
Świeżak
Cześć

Zapewne większość z Was nie pracuje a uczy się, studiuje. Gdzie więc szukacie pracy na wakacje dorywczej, np. rozwieszanie ulotek, ogłoszeń?

Pytam tak bo razem z kolegą znaleźliśmy taki portal: Citask.pl - Wykonuj i Zlecaj zadania w twojej okolicy. darmowe zlecenia na którym takie ogłoszenia można zamieszczać i ich poszukiwać, tylko że tam nie ma nic z naszego miasta

Czy korzystaliście może z tego typu stron? Ta akurat jest mało popularna, ale idea słuszna.

Gdzie szukać większej ilości takich ogłoszeń o pracę dorywczą?? W urzędzie pracy nie ma bo pytaliśmy.
 
R

rowerser

Guest
Wszystkie takie serwisy to se mozna wsadzic :). Agnecje pracy jeszcze zostaja - zdzieraja kase, czasem dziwne umowy.
 

clippy

Świeżak
Świeżak
Dlaczego twierdzisz, że "takie serwisy se można wsadzić"? Co w nich jest złego? Nie wiem czy tak zdzierają, skoro np. tutaj ktoś oferuje naprawę pralkę za 300 zł: Citask.pl - naprawa pralki w kraków - Zadania do wykonania w twojej okolicy

W agencjach pracy można się naciąć piszesz, no to zatem gdzie szukać?
 

LordLotr

Użytkownik
Użytkownik
W komorowie na budowie trzepac worki po cemencie:-D. A tak na serio to nie wiem ile masz lat ale najlepiej pytać po firmach. Na dodywcza prace proponuje budowlanke lub do kostki brukowej. Robota ciężką ale kasa jak dla malolata przyzwoita

Wysłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
U mnie pod oknem robią kostkę, szukają chętnych rozglądnij się w okolicy może coś robią, albo jakaś budowa jest, można też chałupnikiem zostać na miesiąc czy tam ile chcesz, ale to po firmach trzeba chodzić które potrzebują coś do składania, są jeszcze hurtownie które może kogoś wezmą. Aaaa i jest wyjazd za granicę o ile masz 18 lat to mogę podać namiary na biuro, choć akurat w tym biurze to ciężko będzie na krótko wyjechać ale da się.
 

LordLotr

Użytkownik
Użytkownik
Takie prywatne firmy dosc czesto na okres wakacyjny potrzebuja dodatkowych rąk do pracy. Wiadomo stali pracownicy maja okres urlopowy, plus wzmożone zamówienia w większości branż

Wysłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk
 

clippy

Świeżak
Świeżak
No właśnie, ale gdzie tych wszystkich ogłoszeń mam szukać? Gdyby komuś chciało się zamieszczać te wszystkie ogłoszenia na portalach własnie typu citask.pl czy innych to byłoby fajnie, jasno i przejrzyście. Popatrzyłbym sobie na mapkę kto kogo szuka z mojego miasta i byłoby OK a tak to nawet nie wiem gdzie pytać i kogo.
 

LordLotr

Użytkownik
Użytkownik
Chyba wiesz kto i gdzie w Twojej okolicy prowadzi interesy. Znając zycie trzeba osobiscie pochodzić i popytać. Jak nawet nie szukają nikogo do pracy to czasami znajdzie sie fuszka dla jednej osoby.

Wysłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk
 

depestele

Świeżak
Świeżak
Nie chodzę do żadnych agencji pracy tymczasowej, bo strasznie zdzierają kasę. Jak szukam pracy to szukam po stronie regionalnej gdzie jest taki dział jak PRACA :) Ewentualnie szukam w gazecie lub po prostu pytam sąsiada czy nie miałby jakiejś roboty :)
 

roch0

Użytkownik
Użytkownik
Z własnego doświadczenia wiem, że pracy najlepiej szukać u jakiegoś swojego wuja, lub znajomego. W tym roku za 3 tygodnie pracy na budowie przy tynkowaniu i ocieplaniu zarobiłem 1200 zł, całkiem nieźle jak na 17 lat :)
 
R

rowerser

Guest
Pewnie, pracy szukac na ulicy :)
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Na pewno nie w biurze pracy. Nic ciekawego Tobie nie zaoferują, a jeśli już coś Tobie dadzą, to za śmieszne pieniądze. Sam przez to przechodziłem.
Popytaj u znajomych, popytaj w sklepach, gdzie się da.
 

rafallo

Użytkownik
Użytkownik
W biurze nie? Czasami lepiej w biurze za 1180 - 1900 zł, niż przy kostce za 1400. Klima, siedzisz na miejscu, żadna praca fizyczna a przy kostce/łopacie napierdzielasz cały dzień w 37 stopniach...
Warto psuć zdrowie za 220 zł więcej?
Z tym, że co do łopaty i kostki, niby masz te 8 godzin, ale faktycznie zawsze jest więcej. Ani razu nie słyszałem, by ludzie szli po 8 h z pracy. Jedynie tyczy się "plecaków". 10 h to minimum.
W biurze masz 8 lub 12. Ale tam się nie namęczysz tak bardzo.
 

Do góry Bottom