Gdzie to dostanę?

kubag04

Świeżak
Świeżak
Witam. Poszukuję gry Fable: The Lost Chapters na xbox'a i zastanawiam się, gdzie (poza allegro) mam możliwość zakupu tego tytułu (najchętniej nieużywanego, jednak to może graniczyć z cudem, prawda?). Dla sprostowania pokażę jeszcze, o co konkretnie mi chodzi:


Będę bardzo wdzięczny za wszelkie namiary.
 

Tommy47

Użytkownik
Użytkownik
 

kubag04

Świeżak
Świeżak
@Warmin: A jaki jest koszt przesyłki z USA do Polski? Pewnie majątek.

@Tommy47: Problem tkwi w tym, że ty mi podałeś linka do Fable, a mnie interesuje Fable: The Lost Chapters (jest to rozszerzona wersja tej gry).
 

AHC

Użytkownik
Użytkownik
Poszukaj na:
- gametrade.pl



Pozdro !


EDIT:
Przepraszam, ale dopiero teraz zobaczyłem, że to gra na starego Xbox-a. Na gametrade nie dostaniesz tej gry :(
Pozdrawiam !
 

Warmin

Użytkownik
Użytkownik
tutaj masz link do polskiej wersji ebay, zazwyczaj koszty wysyłki z UK (z USA się nie opłaca i za daleko)

niektóre aukcje mają wysyłkę za free
 

shady1992

Świeżak
Świeżak
a moze empik?
 

szczupakww

Użytkownik
Użytkownik
albo w media markt
 

Dragsiu

Użytkownik
Użytkownik
albo w media markt
Haha... Przecież tej gry nowej raczej już nie kupisz, a markety nie mają używek :O :p
 

promi

Użytkownik
Użytkownik
A może za punkty? Na marketplace kosztuje 1200 punktów.
 

shady1992

Świeżak
Świeżak
Koleżko, sprawdź na jakiś pchlich targach. U mnie, we Włocławku, zawsze stoi klient i ma od zaje#@!$@# gier na PS2 i starego klocka, czasem się zdarzą na 360 i piszczy ale to żadziutko. Więc radzę właśnie przejść się po takich cudach roznych i popatrzeć.
 

Ken Marinaris

Świeżak
Świeżak
Rejestracja na eBayu (Allegro to straszna bieda w porownaniu z eBayem, mam na mysli ten bryt. albo amer.), zalozenie konta na PAyPalu i swiat stoi przed Toba otworem
lost chapters items - Get great deals on Microsoft Xbox, PC items on eBay UK!
 

kubag04

Świeżak
Świeżak
Dziękuję, nie trzeba już odpowiadać w tym temacie. Znalazłem nówkę w folii, a sprzedawca jest bardzo komunikatywny. Można zamknąć temat.
 

Do góry Bottom