Gears 5, Gears Tactics i Gears POP! 3 nowe gry

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Marka Gears of War żyje i najwidoczniej ma się naprawdę dobrze. Podczas konferencji Microsoftu zobaczyliśmy trzy nowe odsłony serii, które powinny spodobać się wiernym fanom Marcusa Fenixa. Poznajcie informacje dotyczące rozwoju serii!

Gears of War 4 trafiło na rynek w październiku 2016 roku, ale podobno już w tym czasie powstawała zupełnie nowa odsłona.


Pamiętacie plotkę o trzech nowych grach z serii Gears of War? To nie są już plotki. Powstaje Gears POP (mobilna produkcja), Gears Tactics (XCOM dla fanów Gearsów!) oraz nawet Gears of War 5! Największa odsłona w historii serii została przedstawiona na grubym zwiastunie i… Na materiale jest Marcus Fenix!

Gears 5 zapowiada się FANTASTYCZNIE. The Coalition przedstawi nam zupełnie nową opowieść, która już teraz wygląda wyśmienicie, ale oczywiście… Na przyjemności musimy zaczekać do przyszłego roku.

Główną bohaterką Gears 5 została Kait, która będzie podróżować przez największy i najpiękniejszy świat w historii serii Gears of War. Całą przygodę przejdziemy w kooperacji – na podzielony ekranie lub w Sieci! Twórcy obiecują rozdzielczość 4K Ultra HD z wykorzystaniem HDR i 60 klatek na sekundę!

Natomiast Gears Pop! to produkcja rozwijana z Funko (twórcy POPów), która trafi na urządzenia z systemami Android oraz iOS w 2019 roku. Microsoft zapowiada grę jako „doskonały kawałek mobilnego chaosu”.

Gears Tactics trafi wyłącznie na urządzenia z Windows 10 i jest to produkcja taktyczna, która zaoferuje pełnoprawną opowieść, a podczas rozgrywki otrzymamy możliwość tworzenia postaci, rozbudowywania broni i oczywiście zmierzymy się z wielkimi bossami.


 

Do góry Bottom