Gears of War 2: All Fronts Collection

kacprzak_Lca

Użytkownik
Użytkownik
Jak myślicie będzie mozna sciągnąć ten dodatek i bez problemów odpalić z płytki. Osobiscie bardzo chciałbym pograc w ten dodatkowy epizod, który bedzie można skonczyć nawet na sposób skradankowy^^

 

Palik

Użytkownik
Użytkownik
Nie wydaje mi się żeby można było tak zrobić ... Też bym pograł no ale cóż....
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
bedzie dvd..mowili o tym,ale bedzie dopiero za jakis czas-taki reload i ponowne nabicie kasy;p
 

kacprzak_Lca

Użytkownik
Użytkownik
YouTube - E3 Gears of War 2 Dark Corners

Filmik z E3:)
Po tym filmiku wydaje mi się ze dodatek zacznie sie od momentu gdzie Dom znajduje martwą żonę i tak jak Fenix w "2" spytał sie czy chce załatwic to wpakowywując sie bezposrednio przez głowne "drzwi" wroga tak w dodatku bedzie ta druga opcja czyli cicha partyzantka;) Bardzo chciałbym zeby wypuścili to na płytkach i aby mozna bylo to zassas z neta;)
 

QuickShare

Użytkownik
Użytkownik
Wygląda to super ... "Ten dodatek jest mój ! "
 

misiek663

Świeżak
Świeżak
Będzie DVD przecież od dawna już o tym trąbią:
PHP:
http://www.xboxist.com/xbox-360/2009/05/08/gears2collection_fronts.gif
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Będzie DVD przecież od dawna już o tym trąbią:
PHP:
http://www.xboxist.com/xbox-360/2009/05/08/gears2collection_fronts.gif
Przecież na tym pudelku pisze "NO DISC INCLUDED"
 

sielak2

Użytkownik
Użytkownik
To by było bardzo głupie gdyby w środku pudełka był papierek z kodem!
Przeciesz lepiej i chyba taniej było by kupić sobie punkty MS i ściągnąć z live.
Po co odświeżam co chwile stronki warezowe jak to nie bedzie na płytce?
NO heloł nierób cie mi tego!!
 

Bajol21

Użytkownik
Użytkownik
Proszę bardzo by ktoś napisał czy DLC jest zablokowane czy też nie bo szkoda punktów będzie jak nie będzie dostępny w naszym regionie. Za nic nie mogę ominąć tej blokady:/
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
@UP
nie omieniesz,blokowane sa IPKI a nie region na jaki jestes zareestrowany

uzyj VPN i bedzie dzialac ^^
 

Ado o

Użytkownik
Użytkownik
Kurde...z tego co wiem to wszystkie dodatki do GoW'a mają blokadę to trudno żeby ten nie miał :]. A co do tego czy wyjdzie na płycie właśnie cały czas też się nad tym głowię. Niby na razie jest te "NO DISC INCLUDED", ale może wyrzucą coś na płytce. Tak jak mają to teraz zrobić z TLaD'em i Ballad of Gay Tony do GTA IV.
 

Bajol21

Użytkownik
Użytkownik
miedzianek, łatwo Ci powiedzieć jak mam konto na Irlandie... a każde mapki do GOW2 są przypisywane do konta a nie konsoli, także mam pograne..:mad:
 

kacprzak_Lca

Użytkownik
Użytkownik
Czyli sobie nie sciągniemy z torrentów ta??...:(
 

Bajol21

Użytkownik
Użytkownik
Pleaseeee niech ktoś napisze czy all fronts ma blokadę. Czasami się zdarza że nie ma blokady przez 2,3 dni.
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
miedzianek, łatwo Ci powiedzieć jak mam konto na Irlandie... a każde mapki do GOW2 są przypisywane do konta a nie konsoli, także mam pograne..:mad:


tja sa przypisane do konta ale zeby je sciagnac gdy jest blokada musisz uzyc vpn-.- i co z tego ze masz konto na irlandie?vpn i jedziesz
 

Bajol21

Użytkownik
Użytkownik
Mam neostrade na modemie to muszę podpinać dwie sieciówki? zrobiłem tak jak w poradniku ale nie mam strasznie ograniczonego live. Mogę zapłacić jak mi to ktoś zrobi:)
 

sielak2

Użytkownik
Użytkownik
Paczcie
Gears of War: All Fronts Collection dostępne i bez blokady | Aktualności ---BEZ BLOkADY
Kupiłem
1600 Microsoft Points XBOX LIVE USA od Inexus! (694832893) - Aukcje internetowe Allegro

Konto mam na USA i kody też na USA jeszcze ich nie wpisałem.

Czy to znaczy że bede mugł je baz kąbinowania ściągnąć???
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Tak
 

sielak2

Użytkownik
Użytkownik
Długo mogliśmy sie cieszyć podobno już jest blokada od rana na onlinecenter czytałem!
 

Hakerpawel

Użytkownik
Użytkownik
Ku*wa mać! Kupiłem punkty i czekam do dziś na nie, mam kontu na UK a pkt niestety na USA mi dojdą i musze zrobić nowe konto i ściągać na USA i grać na UK wtedy.
 

Do góry Bottom