• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Gears of war 2 szalenie trudne:/

kylex

Użytkownik
Użytkownik
Na samym początku gry jest misja w której przemieszczamy się na pojeździe i naszym zadaniem jest osłanianie go przy pomocy zamontowanego na platformie karabinu maszynowego. Początkowo w naszą stronę leci kilka pocisków po czym nasz pojazd jest atakowany z lewej strony przez rozrywacza. O ile z pociskami nie mam większych problemów to nie wiem jak pokonać rozrywacza. Udaje mi się zestrzelić obu jeźdźców ale nic więcej nie zdążam zrobić i pojazd jest zniszczony. Spędziłem nad tym elementem już dużo czasu i nic nie udaje mi się wskórać. Dodam że gram na SZALONYM poziomie trudności. Proszę o podpowiedź bardziej ode mnie doświadczonych graczy. Z góry dzięki za pomoc:)

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Zmień poziom trudności;)
Ja zestrzeliłem go zwykłym Lancerem , jak strzelasz z działka to na zbyt duży ostrzał się wystawiasz. Najlepiej zestrzelić najpierw tych jeźdźców.

dionizos

Użytkownik
Użytkownik
Na poziomie Insane waliłem z działka do niego, jeśli odpowiednio wcześniej zaczniesz strzelać, nie ma najmniejszego problemu.

SymbianX

Użytkownik
Użytkownik
A czy jest mozliwosc zmiany poziomu trudności podczas kampanii ? Bo jakos nie usmiecha mi się zaczynania wszystkiego od początku a tak mnie denerwuje to ze co chwile ginę ze trace cala przyjemnosc z grania !! ;[

Do góry