Gears of war 2 szalenie trudne:/

kylex

Użytkownik
Użytkownik
Na samym początku gry jest misja w której przemieszczamy się na pojeździe i naszym zadaniem jest osłanianie go przy pomocy zamontowanego na platformie karabinu maszynowego. Początkowo w naszą stronę leci kilka pocisków po czym nasz pojazd jest atakowany z lewej strony przez rozrywacza. O ile z pociskami nie mam większych problemów to nie wiem jak pokonać rozrywacza. Udaje mi się zestrzelić obu jeźdźców ale nic więcej nie zdążam zrobić i pojazd jest zniszczony. Spędziłem nad tym elementem już dużo czasu i nic nie udaje mi się wskórać. Dodam że gram na SZALONYM poziomie trudności. Proszę o podpowiedź bardziej ode mnie doświadczonych graczy. Z góry dzięki za pomoc:)
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Zmień poziom trudności;)
Ja zestrzeliłem go zwykłym Lancerem , jak strzelasz z działka to na zbyt duży ostrzał się wystawiasz. Najlepiej zestrzelić najpierw tych jeźdźców.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Jak za trudne jest to możesz zawsze obniżyć poziom trudności, a najlepiej to zagrać z kimś w co-op - większa frajda i we dwóch zawsze łatwiej :)
 

pietrekt

Świeżak
Świeżak
muszisz po prostu zaczac strzelac z dzialka mozliwie jak najwczesniej. i do tego jeszcze bardzo celnie.
 

dionizos

Użytkownik
Użytkownik
Na poziomie Insane waliłem z działka do niego, jeśli odpowiednio wcześniej zaczniesz strzelać, nie ma najmniejszego problemu.
 

SymbianX

Użytkownik
Użytkownik
A czy jest mozliwosc zmiany poziomu trudności podczas kampanii ? Bo jakos nie usmiecha mi się zaczynania wszystkiego od początku a tak mnie denerwuje to ze co chwile ginę ze trace cala przyjemnosc z grania !! ;[
 

bgszef

Banned
Jak zmienisz poziom trudnosci na nizszy to nie bedziesz mial zaliczonego wyzszego. Wez sie w garsc i ogarnij to! ;)
 

Lukos

Użytkownik
Użytkownik
Wal od razu do jeźdźca dosiadającego rozrywacza - innej opcji nie ma.
 

Do góry Bottom