X360 Gears Of War 2

komar251

Użytkownik
Użytkownik


Nazwa: Gears of War 2
Data wydania: 07 listopada 2008
Gatunek: TPP, strzelanina
Multiplayer: Internet / split screen / link-kabel liczba graczy: 1-8
Developer: Epic Games
Wydawca na świecie: Microsoft Game Studios
Wydawca w Polsce: Microsoft

Opis:
Jedna z nalepszych gier na konsole Microsoftu . Chodzona strzelanina z widokiem Tpp . Akcja sequelu dzieje się 6 miesięcy po wydarzeniach z pierwszej części . Jak zwykle musimy uratować świat . Znakomity gameplay , dobrze przetłumaczone teksty , wyśmienity multiplayer zapewnią wiele godzin rozgrywki .

Trailer:
Pegi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
epicka gra, co tu dużo mówic.. na coopie nie do przebicia, klimat wciąga bez reszty, ciężko skończyc grac :) dałbym 10/10, ale w multi strasznie wkur..za to, że host ma ogromną przewagę nad innymi
 

khas

Użytkownik
Użytkownik
Przeszedłem 3 razy....rozrywka na wysokim poziomie. Widziałem gameplaya z 3 czści i jeżeli to co widziałem sie utrzyma to cieszy mnie miedzy innymi zmiana dotycząca celowania ze snajperki i reszty broni bo w gow 1 i 2 to było kiepsko z tym.
 

Lukos

Użytkownik
Użytkownik
Gra wyśmienita - że tak powiem :) daję 9 punktów, bo w porównaniu do pierwszej części jest dużo prostsza (finałowy boss). Ale klimat i grywalność na wysokim poziomie. Co-op w tej grze jest świetny :) Niestety tryb multi jakoś mnie do siebie nie przekonał.
 

Siemik

Użytkownik
Użytkownik
Kampania bardzo okazyjna , widać że autorzy mają wyobraźnię :) . Spodobał mi się jednak najbardziej tryb " horda " ,który polega na obronię przed hordami przeciwników . Na wybranej mapie musisz znaleźć dobre miejsce w którym będziesz mógł się bronić przed napastnikami . Z początku wydaję się łatwe , lecz po pewnym czasie zaczynają się problemy z amunicją i ilością wrogów . W trybie chodzi o to by bronić się jak najdłużej i oczywiście dobrze się bawić . Moim zdaniem grę warto kupić dla samego trybu , jeśli ma się z kim pograć :)
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Świetna gra , choć nie przepadam za takim masakrowaniem mutantów , to Gearsy mnie wciągnęły. I fajny tryb Horda , po skończeniu fabuły daje masę frajdy...
 

Do góry Bottom