Gears of War 3: 6 map w Multi!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Uped

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma najmniejszych wątpliwości, że Gears of War 3 doczeka się stosownych paczek zawierających nowe mapki dla trybu multi. Nie zmienia to jednak faktu, że w momencie premiery gra będzie zawierała zaledwie 6 lokacji w trybie wieloosobowym.



Jak informuje serwis gamersmint, długo oczekiwane Gears of War 3 doczeka się w momencie premiery raptem sześciu map dla trybu multi. Wystarczająco? Dla porównania: Killzone 3 otrzymał na starcie o dwie lokacje więcej. Nie widzę więc przeszkód, by tytuł od Epic Games nie mógł dobrnąć do tej ilości. W przeciwnym razie rozgrywka w trzecim GoW3 może niebezpiecznie szybko spowszednieć graczom, a tego twórcy z pewnością by nie chcieli.

Dodatkowo poznaliśmy nazwy map, które pojawią się w grze. Są to: Checkout, Trenches, Mercy, Old town, Overpass i Trashball. Wersja beta, która zostanie wypuszczona przed wrześniową premiera gry, zawierać będzie cztery z nich i zagwarantuje zabawę w trzech trybach.

GAMEZILLA.PL | Gears of War 3 - zaledwie 6 map dla trybu multi w momencie premiery
 

ustach

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawa gra będzie. Mapek trochę mało a to pewnie dlatego, że więcej dojdzie w płatnych dodatkach, żeby zarobić.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
6 map trochę mało ale nie mam nic przeciw tanim dlc z mapkami ;)
 

$evik

Banned
W najnowyszch Call of Duty, Medal of Honor, Battlefield, Crysis i innych różnych FPS'ach dostaniemy tylko jedną mapkę na początek, i z dnia na dzień na rynku XBL/PSN/Steam będzie można kupic jedną mapke za cene około 800 msp ...

Dzisiejsi twórcy się błaźnią, coraz więcej DLC, coraz mniej zawartości w podstawowej wersji gry. Niektóre DLC wychodzą nawet w dniu premiery gry(!)

Gdzie te czasy, gdzie mapy do multi były za darmo, i nie było żadnych *********ch map-packów i DLC...
 

bgszef

Banned
Wiadomo jak najmniej dac na starcie i jak nawiecej doic po premierze :) Standard
 

NonbankSpace

Użytkownik
Użytkownik
Mało?? dużo właśnie ale i tak później dojdą inne mapki tak jak w 2 ;D
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
oby mniej a bardziej rozsądnych trybów w dwójce nasrali tych trybów a połowa z nich nie ma sensu i różni się pierdołami od innych .
 

meczek

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie mogą dodatkowe mapki już przed premierą dać :D Może singiel będzie dłuższy:]
 

raflooldz

Banned
6 map multi mało?

a ile to jest dużo? 8? 10? zastanówcie się lepiej i ogarnijcie najpierw 6 map, a potem dostaniecie kilka kolejnych.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Niby nie dużo 6 mapek, ale pamiętam jak w BC2 na 4ech mapkach dobrze się bawiłem :)
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
W najnowyszch Call of Duty, Medal of Honor, Battlefield, Crysis i innych różnych FPS'ach dostaniemy tylko jedną mapkę na początek, i z dnia na dzień na rynku XBL/PSN/Steam będzie można kupic jedną mapke za cene około 800 msp ...

Dzisiejsi twórcy się błaźnią, coraz więcej DLC, coraz mniej zawartości w podstawowej wersji gry. Niektóre DLC wychodzą nawet w dniu premiery gry(!)

Gdzie te czasy, gdzie mapy do multi były za darmo, i nie było żadnych *********ch map-packów i DLC...
Hah te czasy już tylko na PC że ściągniesz sobie dograsz (bądź stworzysz mapkę) i grasz ze znajomymi.


Co do tematu to te DLC na X360 i ogólnie na konsole to badziewna sprawa. Dobrze że na PC tak tego nie odczuwałem.

Definicja DLC - sztuczne przedłużenie gry, danie czegoś co miało być we wersji podstawowej - a zostało wycięte, chęci zarobienia jak najwięcej $$$.
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
W najnowyszch Call of Duty, Medal of Honor, Battlefield, Crysis i innych różnych FPS'ach dostaniemy tylko jedną mapkę na początek, i z dnia na dzień na rynku XBL/PSN/Steam będzie można kupic jedną mapke za cene około 800 msp ...

Dzisiejsi twórcy się błaźnią, coraz więcej DLC, coraz mniej zawartości w podstawowej wersji gry. Niektóre DLC wychodzą nawet w dniu premiery gry(!)

Gdzie te czasy, gdzie mapy do multi były za darmo, i nie było żadnych *********ch map-packów i DLC...

W premierę gry to jeszcze nic. Teraz twórcy już kilka miesięcy przed premierą samej gry (vide Battlefield 3) zapowiadają DLC z mapami. Paranoja... Aż tak muszą wyciskać z graczy pieniądze? To nie łaska zrobić te 10 mapek z już gotowych leveli z singla?
Zresztą co tam , multi swoją drogą , ale jeśli singla dadzą na 5h jak w Killzone 3 czy Medal of Honor to już nieciekawie się zrobi...8 , 9h i to bez restartów to minimum dla mnie. Pewnie będzie to ostatnia część serii na X360 i napewno zasługuje na zakończenie z dużą pompą!
 

maciejjj

Użytkownik
Użytkownik
trochę dziwne bo w becie będą 3-4mpay a w fullu tylko 6 ? w poprzednich GOWach było po 10 na starcie no ale zobaczymy
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Niedługo będzie tak że będziemy płacić za sam single, a potem żeby zagrać na multi to trzeba ściągnąć go w formie DLC.... Żenada...
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
6 map... jaja sobie robią.
 

Grahf666

Użytkownik
Użytkownik
6 map. Niby nieduzo, niby niemalo. Jestem pewien, ze moglo byc ich wiecej. Ale nie, tworcy musza zarobic na DLC. Chociaz, moze, dadza te kilka map za darmo.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
6 map. Niby nieduzo, niby niemalo. Jestem pewien, ze moglo byc ich wiecej. Ale nie, tworcy musza zarobic na DLC. Chociaz, moze, dadza te kilka map za darmo.
za darmo to oni mogą dac conajwyżej obrazek gracza... jestem pewien, że cała reszta map jest już gotowa.
 

300voolt

Banned
sześć map to mało ?
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
za darmo to oni mogą dac conajwyżej obrazek gracza... jestem pewien, że cała reszta map jest już gotowa.
Ehh może i gotowa ale jeżeli mają je sprzedać później ale za małą kasę? Nie kupisz? :) Ja zasponsorowałbym ich żeby mieli kasę na następny projekt ;)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom