• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Gears of War 3 – tak prezentuje się okładka

Status
Zamknięty.
Po dacie premiery i informacjach o betatestach czas na przyjrzenie się projektowi pudełka Gears of War 3. Kto znalazł się na okładce? Jedną okładkę już widzieliśmy w kwietniu zeszłego roku. Zmienił się jednak termin premiery, a wraz z nią – projekt obwoluty Gears of War 3. Na niej – bohaterowie gry, z Marcusem Feniksem na czele. Która wersja jest waszym zdaniem ciekawsza – nowa, czy poprzednia, nieco bardziej... krwista?

Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja dla odmiany napisze, że okładka bardzo mi się podoba. W końcu nie jest taka cała pomarańczowo-czerwona. Choć skoro to koniec serii i przygód Marcusa i jego kompanii to mi by sie widziała okładka przedstawiająca ich odchodzących w dal.
Mimo wszystko lepsza taka niż poprzednia.

Pls

Użytkownik
Użytkownik
Okładka bardzo fajna. Biorąc pod uwagę wszystkie okładki gier jakie ostatnio prezentują, ta trzyma wysoki poziom.

BartexXx20

Użytkownik
Użytkownik
No gry się nie ocenia po okładce, alę sądzę, że będzie to kolejna świetna odsłona :) A do okładki to bardzo fajna, jak ktoś wyżej wspomniał trzyma wysoki poziom :)

Status
Zamknięty.

Do góry