• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Gears of War 3 – tak prezentuje się okładka

Status
Zamknięty.
#1
Po dacie premiery i informacjach o betatestach czas na przyjrzenie się projektowi pudełka Gears of War 3. Kto znalazł się na okładce? Jedną okładkę już widzieliśmy w kwietniu zeszłego roku. Zmienił się jednak termin premiery, a wraz z nią – projekt obwoluty Gears of War 3. Na niej – bohaterowie gry, z Marcusem Feniksem na czele. Która wersja jest waszym zdaniem ciekawsza – nowa, czy poprzednia, nieco bardziej... krwista?

Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
 


Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
#7
Ja dla odmiany napisze, że okładka bardzo mi się podoba. W końcu nie jest taka cała pomarańczowo-czerwona. Choć skoro to koniec serii i przygód Marcusa i jego kompanii to mi by sie widziała okładka przedstawiająca ich odchodzących w dal.
Mimo wszystko lepsza taka niż poprzednia.
 


Pls

Użytkownik
Użytkownik
#11
Okładka bardzo fajna. Biorąc pod uwagę wszystkie okładki gier jakie ostatnio prezentują, ta trzyma wysoki poziom.
 


BartexXx20

Użytkownik
Użytkownik
#16
No gry się nie ocenia po okładce, alę sądzę, że będzie to kolejna świetna odsłona :) A do okładki to bardzo fajna, jak ktoś wyżej wspomniał trzyma wysoki poziom :)
 
Status
Zamknięty.


Do góry