Gears Of War 3

Cole

Użytkownik
Użytkownik
Zaliczyłem kilka osiągnięć w Gears of war 2,ale w gearsach 3 nie widzi mi ich.
Czy musze łączyć się OnLine,żeby mi je zaliczyło czy jakoś można OFFLine to zrobić??
 

Jizah

Użytkownik
Użytkownik
Zaliczyłem kilka osiągnięć w Gears of war 2,ale w gearsach 3 nie widzi mi ich.
Czy musze łączyć się OnLine,żeby mi je zaliczyło czy jakoś można OFFLine to zrobić??
wydaje mi się że musisz się podpiąć do live żeby Ci je zaliczyło, ponieważ nawet w dwójce trzeba było się połączyć z live żeby odblokować postacie za przejście kolejnych aktów kampanii, odblokowywało się również coś za któreś osiągnięcie z jedynki ale to też po podłączeniu do liva
 

Mariusz Kędzierski

Użytkownik
Użytkownik
ma niedlugo wyjsc nowa przerobka wiec trzeba poczekac
 

matik177

Użytkownik
Użytkownik
To normalne że gra po instalacji na dysku i tak odpala się z płyty? Mam oryginałke.
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
tak, normalne. Tylko się odpala, po chwili czyta już z dysku


ma niedlugo wyjsc nowa przerobka wiec trzeba poczekac
Że co ?
 

wunat

Użytkownik
Użytkownik
xgd3 faktycznie dluzej czytaja z dvd podczas uruchomienia juz gry niz wczesniejsze.
 

AlexUnder

Banned
Użytkownik
Dziś miałem dziwny problem z odpaleniem gry , odpalałem gre z dysku będąc online i wyskoczył mi komunikat że nie można autoryzować płyty i zresetowało mi konsole , po ponownym uruchomieniu i odłaczeniu kabla z internetem gra odpaliła normalnie .
 

zbylos

Świeżak
Świeżak
Dołączam się do "AlexUder" tak samo mi wyskoczyło. Po przerobieniu na LT 2.0 i nagraniu płyty odpowiednim sposobem grałem ładne 3 godzinki bez problemu. Na drugi dzień komunikat z problemem autoryzacji. Nie odłączyłem od neta,
tylko usunąłem gre z dysku i uruchomilem ponownie z płyty. Poszło, tyle że grę mogę uruchomić wybierając dany rozdział ukończenia. Gdy nacisne "nowa gra" to ładuje się bez końca... O co kaman?
 

DJ Kojot

Użytkownik
Użytkownik
U mnie działa wszystko elegancko. LT 2.0 siedzi, czyta każdą płytę. Same gearsy świetne ale trochę za łatwe jak na poziom Hardcore. Zapraszam wszystkich fanów Gears of War 3 na obejrzenie mini relacji z nocnego maratonu w opcji system-link z tą grą :)
Gears of War 3 - System Link Marathon (Hardcore) - YouTube
 

AlexUnder

Banned
Użytkownik
Dzień przed tym komunikatem miałem także problem z załadowaniem seava , ponieważ został uszkodzony , musiałem wybierać rozdział .
 

zbylos

Świeżak
Świeżak
Usunąłem z dysku, teraz zainstalowałem jeszcze raz i wszystko śmiga elegancko. "nowa gra" już się uruchamia. Poprzednio musiał jakiś niewidoczny błąd wyskoczyć
 

kenczi

Użytkownik
Użytkownik
Są gearsy z pl napisami czy tylko eng ?
 

Lusus

Użytkownik
Użytkownik
Sa polskie napisy.
 

Cole

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam Polski Dubbing:eek::p
 

ziomo8

Użytkownik
Użytkownik
Tak, chyba mama ci czyta.
 

Cole

Użytkownik
Użytkownik
A właśnie że nie!!:p
Babcia z dziadkiem mają bardziej doniosłe głosy,ale efekt ZajeFajny Polecam;):p
 

Baba

Użytkownik
Użytkownik
Hahahaha, sorryyy nie wytrzymałem! :eek:
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Cudowna gra! Poprostu brak słów. Grając w Gearsy 3 ma się wrażenie , że ta gra lepsza już być nie może. Unreal Engine 3 jest tak maksymalnie wykorzystany , że trudno cokolwiek zarzucić w kwestii wyglądu świata gry. Takie cudowne gry , FM4 i GoW3.... Dla każdego posiadacz Xboxa , to w tej chwili priorytety.
 

kacprzak_Lca

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie jedna z najlepzych trylogi wszechczasów świata growego;) W gearsach zakochałem sie od pierwszej części i powoli kończe przygode Marcusa( 5 akt już) dziś może skończe. Grafika, grywalność, fabuła, wszystko na najwyższym poziomie. Klimat zniszczonych miast...mmm robi wrażenie. Krótko mówiąc jest epicko i w "3" od początku do "chyba" końca;p czuć ze to zakończenie historii. Dzieje sie!!
 

Cole

Użytkownik
Użytkownik
Ukończył ktoś sam Horde całą?
 

Do góry Bottom