• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Gears of War: Co rok nowe?

Status
Zamknięty.

Uped

Użytkownik
Użytkownik
#1
Wiceprezesowi Epic Games marzy się coroczna premiera nowej odsłony Gears of War. Mark Rein nie kryje zazdrości, z jaką spogląda na Activision i to, co udało się firmie osiągnąć z Call of Duty.Jeśli czulibyśmy, że możemy to zrobić jak się należy to, cóż, kto by nie chciał nowego Gears of War w rocznych odstępach? - pyta retorycznie Mark Rein, wiceprezes Epic Games. Trudno mu się oprzeć pokusie osiągnięcia regularnych zysków na wysokim poziomie. Tego dokonało m.in. Activision Blizzard ze swoją koronną serią Call of Duty.

- Naprawdę im tego zazdroszczę - stwierdza Rein. - Każdego roku wydają coś naprawdę świetnego, a wskaźniki sprzedaży wręcz wariują. Każdy, kto twierdzi, że nie chciałby ich naśladować, nie powinien w ogóle być w tym biznesie - podkreśla. Zaraz jednak dodaje, że między "chcieć" a "móc" jest znacząca różnica.

- Nie jesteśmy na tyle dużym studiem (by móc wypuszczać Gears of War co roku - dop. red.), więc jeśli zamierzalibyśmy to zrobić, oznaczałoby to tyle, że możemy dostarczyć coś z wartością dodaną. Oni mają dwa zespoły, więc mogą sobie na to pozwolić - zauważa wiceprezes Epic Games.

Zaznacza przy tym, że jeśli kiedykolwiek nadarzy się okazja, by cykl Gears of War witał swego nowego przedstawiciela każdego roku, to jego zespół nie zawaha się jej chwycić. - Dlaczego nie mielibyśmy tego zrobić? - dodaje.

Tymczasem właściciele Xboksa 360 już trzeci rok czekają na premierę Gears of War 3. Jeśli nie wydarzy się żaden kataklizm, za kilka miesięcy się doczekają. Gra ma bowiem zaplanowany termin wydania na 20 września 2011.

Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
 
#5
GoW ładnie się prezentuje jako trylogia. Każda część coś wartościowego przedstawia. O CoD nie można tego powiedzieć, bo mało jest ludzi, którzy w ogóle grali we wszystkie części. Ponadto Acti planuje wydawać poza "regularnym" corocznym CoD-em, jakieś dziwaczne FPS-MMO itd.

Poza tym GoW to Exclusiv, a przez to z góry można założyć że nie zarobi takie forsy jak Kotick i spółka.
 

kopecioch90

Użytkownik
Użytkownik
#6
Dokładnie dla mnie lepszą esencje ta gra nabiera oraz coraz większe wyczekiwanie na kolejna odsłonę gry wydawanej co parę lat ,gdzie po wydaniu spędzam cale dnie i noce na single a już nie mowie o multi. Do tej pory wracając z pracy zasiadam wieczorem w fotelu przed plazma i gram z znajomymi na multi w gow'a 2 . I choć mija długo od wydania części pierwszej oraz drugiej chętnie wracam chociażby do jedynki dla singla na wyższych poziomach czy do części drugiej która cały czas gram na multi. Co roczne wydawanie tej serii straciło by troszeczkę smaku. Weźmy pod uwagę chociaż to jak znamy dobrze mapy z drugiej części z multiplayera , wiemy np po odbyciu ok roku w trybie online która mapę sami preferujemy w której czujemy się jak ryba w wodzie a tak to co roku zmiana ? Nie chciał bym tego. Seria gearsy nabiera znaczenia jak Wino im starsze tym lepsze tyle ze w znaczeniu " Czekasz długo dostajesz produkt warty swojej ceny oraz twoich wyczekiwań". Dodam na koniec iż wydawane COD co dosłownie chwila ma bardzo krótkiego singla. W gearsach nie rozczarowałem się :) Single trwa naprawde długo z dobra zabawa. CODa można przejść ale ile razy powtarzając w kółko
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
#7
Tak jak Szpaner94 napisał, Gears of War to przecież exclusive, Call of Duty to co innego... Więc tyle co Activision to nie zarobią :) ale według mnie to dobrze że co roku nie będzie wychodzić, mi ta gra tak bardzo do gustu nie przypadła, chociaż fajna, ale jakby wychodziła co roku, to można rzecz, że by się "zeszma***a" niestety... "Trójka" mogłaby być zakończeniem, po jakimś czasie COME BACK, żeby ich naprawdę natchnęło na zrobienie solidnej gry, pewnie taką będzie GoW3
 

slimak_110

Użytkownik
Użytkownik
#12
Tylko nie to! To by był duży błąd. COD już coraz częściej jest postrzegany jak chociażby NFS. Bez wartościowa kontynuacja. I mocno mnie to irytuje jak z dobrej gry robi się nuda, bo chce się ją wydawać co roku. Niektóre rzeczy się po prostu przejadają
 

bigosPL

Użytkownik
Użytkownik
#16
Kasa się teraz tylko liczy, ja tam Waszego zdziwienia nie rozumiem. Trzeba umieć się postawić po drugiej stronie barykady a nie siedzieć z fochem przed kompem 'bo zepsuli moją ulubioną serie gier bo nie czekam na następną część 3 lata a rok'.

Wiadomo, dla gracza jest to smak, jak czeka się np na GTA kolejne, jak wyjdzie koszty będą kolosalne. Jednak Rockstar dobrze pomyślało, inne gry robi, które są kopiami GTA (RDR, LA Norie) i nikt ich o odgrzewane kotlety nie posądza. Wystarczy coś inaczej nazwać i już to łykają. Jakby było GTA V: Western i GTA VI: Los Angeles zaraz by się znaleźli oburzeni, że nowa fabuła a gra taka sama tylko zamiast samochodu koń ;)
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
#17
Gears of War a Call of Duty to inne typy fps w pierwszym mamy ciągłą historię 2 część kręci się wokół wydarzeń z 1 a 3 część wokół wydarzeń z 2 części a w Call of Duty każda część przedstawia coś innego nie ma większych powiązań np pomiędzy modern warfare a black ops to są całkiem inne gry nazwane jedną marką więc Gears of War powinno skończyć się na 3 i jeśli kieszeń na to pozwolić otworzyć nową serią może być pod tą samą nazwą lecz z dopiskiem tzn tak jak jest call of duty moderna warfare i kontynuować swoje dzieło, bo jednej ciągłej historii nie utrzymają przez wiele lat avtivision o tym wiedział i dlatego tak się wzbił.
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
#18
Kasa Kasa Kasa ^^ kto na nią nie leci? :D

Ja nigdy nie grałem w Gearsy i pewnie nie zagram, bo nie interesuje mnie ta gra. Ale tak czy siak nowa odsłona co roku sprawi, że tytuł szybko pójdzie w zapomnienie.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
#19
Kasa Kasa Kasa ^^ kto na nią nie leci? :D

Ja nigdy nie grałem w Gearsy i pewnie nie zagram, bo nie interesuje mnie ta gra. Ale tak czy siak nowa odsłona co roku sprawi, że tytuł szybko pójdzie w zapomnienie.

Może nie tyle zapomnienie co tyle że co roku będziemy dostawać "DLC" do poprzedniej części za cenę pełnoprawnego tytułu
 
Status
Zamknięty.

Do góry