Gears of War E-Day oficjalnie! Twórcy szykują prawdziwie next-genowe Gears of War

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Microsoft nie zapomniał o wielkiej serii. Gears of War powraca i gracze mogą oczekiwać na kolejne walki z przerażającymi hordami wrogów. Szarańcza jeszcze nigdy nie wyglądała tak strasznie i najwyższy czas pozbyć się tego plugastwa!

The Coalition otrzymało mnóstwo czasu na zrealizowanie wizji i opracowanie nowej części Gears of War. W 2019 roku ekipa dostarczyła na rynek Gears 5 i choć gra była rozwijana, trafiła na aktualną generację, a nawet otrzymała dodatek, to przyszedł czas na rozpoczęcie wielkiego projektu.

The Coalition zostało zaangażowane do rozwoju Unreal Engine 5. Deweloperzy nie tylko wykorzystują najnowszą technologię Epic Games do zrealizowania w pełni next-genowych Gearsów, ale przede wszystkim pomogli w rozbudowaniu i ulepszeniu silnika. To właśnie zespół Microsoftu odpowiadał za prezentację wielu rozwiązań.

Studio jednak podgrzewa atmosferę i jest gotowe, by przedstawić światu nowe Gearsy! To pierwsza część w serii, która jest od podstaw rozwijana na Unreal Engine 5, a dodatkowo pierwsza odsłona przygotowywana dla konsol aktualnej generacji. 

jejek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Moja ulubiona seria, oby dali rade bo gears 5 jakoś tak średnio mi podeszło.
 

Do góry Bottom