Gears of War: Kolejne części zrobi... People Can Fly?!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Fuks

Użytkownik
Użytkownik

Gears of War 3

Jeśli okazałoby się to prawdą, byłaby to świetna informacja, ale radzimy podchodzić do tego z dużym dystansem. W sieci pojawiły się plotki, według których rodzime People Can Fly miałoby pracować nad… kolejnymi odsłonami serii Gears of War!

W najnowszym numerze amerykańskiego wydania magazynu Official Xbox Magazine w sekcji plotek pojawiła się bardzo ciekawa informacja. Jak twierdzą redaktorzy pisma, wydanie ostatniej odsłony trylogii Gears of War nie zakończy serii – wręcz przeciwnie. Za kolejne części odpowiadać miałoby jednak nie Epic Games, a polskie People Can Fly.

Jak czytamy:

Gears of War będzie oczywiście nadal żyć, ale w jakiej formie? Prequel trylogii tworzony przez należące do Epic Games People Can Fly (Bulletstorm) wydaje się prawdopodobnym scenariuszem.
Oczywiście mogą to być tylko domniemania redaktorów magazynu. Z drugiej jednak strony, to Polacy przenieśli pierwszą część przygód Marcusa Fenixa na PC i zrobili niezłego Bulletstorma (G-E-N-I-A-L-N-E-G-O! - przyp. Berlin). Być może Epic Games chce powierzyć serię komuś innemu i zająć się innymi projektami.

Źródło: Gears of War: Kolejne części zrobi... People Can Fly?! / CD-Action - Epic Games
 

NonbankSpace

Użytkownik
Użytkownik
Jednak wolał bym nie ...
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Z całym szacunkiem ale....NIE!
 

Border

Użytkownik
Użytkownik
Nie no dla mnie bomba chociaz nigdy nie gralem w gears of war :D ale przedzej czy pozniej penwie zaopatrze sie w ktoras czesc, ale pewnie jak oddadza w rece people can fly gearsy to jakos straca na popularnosci bo wiadomo inne studio
 

stawik997

Użytkownik
Użytkownik
Hmmmm raczej nie, nie te klimaty. Epic ma to coś, kiedy People Can Fly zabrało by się za Gears to mogło by być jak z Gothic 4, wyszedł by odszczepieniec nie pasujacy do reszty rodziny...
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
No pewnie ze bedziem czesc 4 poniewaz dobrze sie sprzedaje a dla graczy jest to jedna z najlepszych gier. MS nie zrezygnuje ze swojego najlepszego exclusiva..
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Przy GoW2 też pracowali, poza tym jestem dobrej myśli co do PCF :)
 

scorpion22

Banned
a tam bulletstorm, pamięta ktoś jeszcze pierwszego painkillera ? No nie wiem mi tam też jakoś nie pasują do gearsów ale kto wie ;D
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Zrobili świetny port GoW na PC (wiele rzeczy których konsole nie widziały), to może zrobią porty dwójki i trójki ;) Jak tak to już ustawiam się w sklepie heh
 

DarthJason

Użytkownik
Użytkownik
Raczej nie zrobią już 2 i 3 na PC gdyż pierwsza część została ponoć potwornie spiracona. Przez co nawet jeden z twórców przyznał kiedyś, że "zagrał każdy, nie kupił nikt" dlatego ewentualne porty na PC widzę raczej w czarnych kolorach.
 

raph

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli cokolwiek mieliby zmajstrować to ja widzę to w dwóch opcjach:

-porty na PC 2 i 3
- jakiś dodatek, spin-off - cokolwiek

4 części prawdopodobnie w najbliższych latach już nie ujrzymy.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
dla mnie to straszna wiadomośc, bulletshit to jedna z najgorszych gier w jakie gralem, jakby oni mieli robic gowa to bym nigdy go nie kupil
 

s_2j

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Bulletstorm to najlepsza polska gra zaraz po wiedzminie. Chlopaki daja rade, takze niech robia kolejne czesci.

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk
 

dziubekLDZ

Banned
nie no takiej glupoty to nie slyszalem, nie ma takiej opcji zeby epic oddal komus cos tak pieknego jak gearsy. co do wersji na pcta to juz bylo mowione 100razy ze nie ma i nigdy nie bedzie szansy zeby kiedykolwiek sie pojawily na niego. nie bedzie tez gearsow 4 lecz pojawia sie prequele i byly mowa o mozliwej edycji dedykowanej kinect. PCcf niech sie lepiej zajmie bulletstormem 2 a nie gearsami
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie nie i jeszcze raz nie Bulletstorm to straszny szmelc, nie ma nawet o czy marzyć jeśli PCF będzie to robić to zniszczą tą grę.
 

scorpion22

Banned
Zrobili świetny port GoW na PC (wiele rzeczy których konsole nie widziały), to może zrobią porty dwójki i trójki ;) Jak tak to już ustawiam się w sklepie heh
nie chce wszczynać kłótni ale czy masz chociaż jeden post w temacie gier w którym nie reklamujesz pc ? to jest XBOXforum...
ps. dla mnie najlepsza polska gra zaraz po wiedźminie to dead island :)
 

Lusus

Użytkownik
Użytkownik
Przeciez Epic jest wlascicielem PCF, wiec i tak by to nadzorowali. Dostana narzedzia, ludzi od fabuly itd i zostanie im zlozyc klocki do kupy. Zmian wiekszych nie bedzie bo jeszcze fanom by sie nie spodobalo i nie kupia, a Gearsy geamplayowo to prosta gra, wiec ciezko cos zrobic zle. Epic w tym czasie zajmie sie czyms nowym. Easy money.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom