Gears of War na PS3 - EPIC Games tego pragnie!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
W listopadzie Cliffy Bleszinski obiecywał nam ogłoszenie związane z serią Gears of War, które zadziwi społeczność graczy. Minęła impreza VGA, mamy nowy rok, niedługo rozpocznie się ćwierkanie wiosennych ptaszków, a tu nic. Nadzieję, na prawdziwy "szoker" daje jednak Mike Capps...

Serwis IndustryGamers zdołał przeprowadzić na GDC 2011 wywiad z Mikem Cappsem, prezesem Epic Games. Najważniejsze pytanie, jakie zostało postawione w San Francisco, dotyczyło obecności serii Gears of War na PS3. Czy kiedykolwiek może się okazać, że exclusive z X360 zakręci się w paszczy hardware'u Sony?

"Czy życzymy sobie, by wszyscy gracze, którzy szarpią w Killzone i Resistance na PS3 powiedzieli: "Gearsy są super"? Tak, oczywiście, że chciałbym, by trylogia Gears of War pojawiła się na PlayStation. To byłoby zabawne. Chcę tam być. Chcę być wszędzie" - powiedział Mike Capps.




Prezes Epic Games pragnie by seria GoW zaistniała również na PS3, ale czy istnieje na to realna szansa, jeśli weźmiemy pod lupę sytuację prawną? Capps nie chciał dokładnie odpowiedzieć na to pytanie, ale zaznaczył z dużym naciskiem, że "zdecydowanie to my jesteśmy właścicielami Gears of War. To nasza marka, nasze IP". Szansa na konwersję więc prawdopodobnie istnieje. Mimo wszystko prezes Epic Games zaznaczył, że dotychczasowa współpraca z Microsoftem układała się tak dobrze, że ciężko byłoby zrezygnować ze specjalnych przywilejów, które oferuje gigant z Redmond...

"Wiele, wiele razy rozmawialiśmy z Microsoftem o przyszłości Gearsów. Firma zawsze dawała nam bardzo dobre powody, by dalej z nimi bezpośrednio współpracować. Oni nie reklamują naszych gier w zwyczajny sposób - odwalają niesamowicie dobrą robotę. Mają też cały zespół testerów, którzy sprawiają, że nasze gry są lepsze. Zawsze kiedy dochodzimy do momentu "co robimy dalej"? byliśmy zadowoleni ze współpracy z nimi. Microsoft pomaga nam tworzyć lepsze produkty i do tego robi naprawdę fajny marketing, więc możemy na tym zaoszczędzić trochę własnych pieniędzy" - powiedział prezes Epic Games.

Źródło: Epic Games pragnie Gearsów na PS3 | PPE.PL - Portal PSX Extreme

dajcie nam Uncharted wzmian :eek: hehe...
 

Skovv

Banned
Użytkownik
Jak dla mnie może być i na PS3, byle by niezaniedbali x360 :p
 

$evik

Banned
Hmm... Byłoby by bardzo źle, jeśli XBOX360 by utracił swojego najmocniejszego exclusiva... No chyba że tak - PS3 dostaje całą trylogie Gearsów, a my dostajemy dwie częci KILLZONE (2,3) i wszyscy szczęśliwi ; )
 

haker10103

Użytkownik
Użytkownik
kompletnie bez sensu. po co mamy dawac im najlepszego exclusiva? jezeli naprawde girsy przejda tez na ps3, to ja chyba jednak zainwestuje w ps3, bo tam exlusivow jest o wiele wiecej - Resistance, Killzone, heavy Rain, Uncharted :)
 

Rafal86PL

Użytkownik
Użytkownik
Exclusivy są bez sensu. Co mi posiadaczowi xboxa przeszkadza żę dostaną GoW3? Nam niech dadzą Killzona i tyle.
 

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dokładnie! Chcą Gearsów? Niech nam dadzą Killzony.
 

NonbankSpace

Użytkownik
Użytkownik
Jak GoW będzie dla PS3 i Xboxa to sprzedaje swojego klocka i kupuje PS3
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Ja xboxa tylko dla GOW3 bym chciał, jakby wyszedł kiedyś na ps3 to żegnaj klocku :D
Ostatnio mówili że chcieliby by mieć sprzedaż jak COD, więc jakby GOW wyszedł na ps3 to mogliby ich dogonić :)
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
to ja w takim razie chcę Killzona na X360. Poza tym, MS nie pozwoli na takie coś.
 

Rylo

Użytkownik
Użytkownik
Ja chce to, ja chce tamto. Kogo obchodzi co wy chcecie? Zrobią jak uważają, zechcą zrobić na ps3 to zrobią i żaden polaczek im w tym nie przeszkodzi.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Sprzedawanie gier jakiej kolwiek firmie jest po prostu bez sensowne ale już tak jest kto więcej daje ten ma .
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Jak chcą to niech sobie robią , ich marka i ich pieniądze. Ja się cieszę , że na X360 mogę grać w tą serię. Zbyt dużo genialnych multiplatformerów jest , żebym czegoś żałował. Dla mnie nie ma żadnej różnicy czy to ex czy nie , jeśli gra jest świetna to ją kupuję i nie robi mi przykrości , że ktoś inny również w nią zagra. W sumie to pewnie już przedostatni rok będziemy grać na obecnej generacji , w 2012 napewno wyjdą nextgeny.
Mnie nie obchodzi na czym gram , czy to X360 czy PS3 to przyjemność czerpię z gry , a nie z patrzenia na pudło.
Jedynie kto na tym może stracić to Microsoft , a nie gracze. Tylko niech głupi fanboye nie cieszą z tego powodu gęby... Mają to niech się cieszą , a nie wytykają , że to taki ex , że teraz nawet u nas jest....więc po co Xboks....
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Killzone? A co w nim takiego?

Wolę Metal Gear Solid 4 które bez zająknięcia zamieniłbym na Gearsy...
 

$evik

Banned
Ja chce to, ja chce tamto. Kogo obchodzi co wy chcecie? Zrobią jak uważają, zechcą zrobić na ps3 to zrobią i żaden polaczek im w tym nie przeszkodzi.
mówiąc polaczek sam siebie obrażasz, idioto. Zresztą, ty i tak tej gry nie kupisz, tylko ściągniesz, więc nie masz prawa głosu.
 

tysonic

Użytkownik
Użytkownik
Jak się sąsiad wzbogaci to ja nie zbiednieję, tyle w temacie.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
GoW - najlepszy ex który skłania do kupna Xbox'a 360 ;) Więc jak będzie na PS 3 to sprzedaż klocków chyba z deka spadnie :p
 

sielak2

Użytkownik
Użytkownik
Kinekt ciągnie na dno xboxa wszyscy się ratują jak mogą nawet pójdą do konkurencji.
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Jak xbox starci tego exa to niestety ale wątpie,ze ktokolwiek bedzie mial jeszcze xboxa..
To chyba najlepszy ex na X360 !
 

RAKU PL26

Banned
Kinekt ciągnie na dno xboxa wszyscy się ratują jak mogą nawet pójdą do konkurencji.
chyba nie
 

sielak2

Użytkownik
Użytkownik
Niestety w świecie dmuchanych pontonów nie ma miejsca na piły łańcuchowe.
PS3 może i ma swojego "kinekta" ale wychodzi na niego dead space i portal dodatkowo mają 20 Exów a My jednego
Xboxa już reklamują jako zabawę dla całej rodziny :(
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom