• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

gears of war problem z bossem

starsky_82

Świeżak
Świeżak
Witam!
Mam problem z przejsciem bossa na koncu misji na pociągu. Czy ktos wie jak go zniszczyc?
z gory dzieki za pomoc.

aaaqqq111

Użytkownik
Użytkownik
Odp: gears of war problem z bossem

uzbroić sie po uszy z tego pociągu co jest checkpoint przede wszystkim snajperka.....i łuk i tylko strzały w głowę i niech twój partner niech zawsze będzie żywy wtedy będzie się koncentrował na nim a nie na tobie
powodzenia :)

Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

Raam jest banalny jak masz Torque Bow (z full ammo najlepiej)

1.Walisz w niego z Torque ---> odlatuja ptaki
2.Szybko zmieniasz na karabin ---> pakujesz w niego caly magazynek , akurat teraz wroca ptaki
3.Przeladowywyjesz wyszystko i od nowa

Wystarczy 5-6 seryjek na Casualu i po kolesiu

Wazne: Nie przeladowywuj torque zaraz po strzale tylko dopiero jak wpakujesz w Raama caly magazynek z karabinu

karol191

Użytkownik
Użytkownik

latwy boss
torque-walisz ptaki odlatuja
karabin- strzelasz
-jak wroca to strzel z torqua i nawalaj z karabina
-jak podejdzie do belki to spier...do przodu gdzie swiatlo z torqua i strzelaj z torqua i strzelaj i end za 1 pobiegnieciem go zabilem.

misiek8

Użytkownik
Użytkownik

6-8 strzlow z snajperki zalatwi sprawe na poziomie trudnosci "normal".
Nie musisz nawet specjalnie ruszac sie z miejsca,ostrzelaj Raama troche z assault rifle a potem sniper rifle.

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik

Bronie - bow, karabin.

Przeskocz 1-wszy murek, biegnij sprintem prawie do konca 1-wszego wagonu, po prawej bedziesz mial malutki bloczek, schowaj sie za nim od strony z ktorej przybiegles.

Donowi kaz atakowac Raama, ma pasc, nie podnos go.

Raam zablokuje sie po drugiej stronie bloczku, teraz strzal z luku, potem wal z karabinu (wszystko TYLKO wystawiajac reke, nie pokazuj sie), ptaszki nie beda cie atakowac, pamietaj tylko zeby lukiem celowac w glowe bo innaczej wybuch moze cie zabic.

Gdyby Raam sie odblokowac, to przejdz na druga strone murku i znowu sie do niego przyklej.

Prosty sposob na kazdy poziom trudnosci.

Druga rzecz, jesli chcecie jednak sie postarac a poprostu potrzebujecie ulatwienia to gdy otworzycie drzwi z pociagu poczekajcie sekunde i zrobcie przewrot w lewo, szybko otworzcie drzwi.

Po filmiku beda dalej otwarte, co znacznie ulatwia sprawe.

Kat

Użytkownik
Użytkownik
Witam podpinam się do tematu mam problem z ostatnim bossem dodam ze gram na consualu nie mam łuku mam tylko snajperke i lancera.Może mi ktoś pomóc bo po prostu czhytam i oglądam filmiki i nic to nie daje.Prosze pomóżcie.

Do góry