Gears of war-problem

rebelde

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jestem z misji w której chodzimy po domu Marcusa.Na końcu trzeba dobiec do wozu opancerzonego w 30sek chyba. Jak mam to zrobić jak pełno Locostów jest po drodze? 2dni sie już na tym męczę...

Czesiu16

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gears of war-problem

Najpierw ja wyskoczą Ci te 2 potwory z bazooki to zabij jednego. Siedź blisko domku i staraj sie zabijać jak najwięcej wrogów, oprócz tego wielkiego. Jak już ich będzie mało to puść się biegiem. Bo czas sie zaczyna liczyć (chyba, grałem w to miesiąc temu) albo jak zabijesz tych dwóch, albo jak miniesz jakąś niewidzialną barierę. Wtedy zdążysz. Najlepiej mieć tu ten łuk z granatami. Ja tak zrobiłem i mi wyszło.

krystusw

Użytkownik
Użytkownik

ja zabijam tylko tych 2 grubych buców :D czyli boomerów, a póżniej sprintem do wozu, ale musisz jeszcze uważać na 2 kolejnych którzy zjawiają się po zabiciu tych pierwszych < ich nie zabijaj

rebelde

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

Później tak sprobuje , bo jestem tak wkurwiony na tą misje że już nie moge :mad:

krystusw

Użytkownik
Użytkownik

A mnie najbardziej denerwował berserker (czyt. beserker) :D Spokojnie już się go nie boję ;)

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

A nie lepiej odrazu naciskac sprint i biec przed siebie ? To najlatwiejszy sposob .

krystusw

Użytkownik
Użytkownik

PIRI napisał:
A nie lepiej odrazu naciskac sprint i biec przed siebie ? To najlatwiejszy sposob .
Na pierwszym poziomie trudności da się, ale na hardcoru trudno, a o insane juz nie mówie...

Kasaniec

Użytkownik
Użytkownik

krystusw napisał:
PIRI napisał:
Na pierwszym poziomie trudności da się, ale na hardcoru trudno, a o insane juz nie mówie...
Mój sposób (poziom insane):

Biegne sprintem, i często robie uniki poprzez skakanie - da sie przejść, mnie sie udało ;)

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

Kasaniec napisał:
krystusw napisał:
PIRI napisał:
Mój sposób (poziom insane):

Biegne sprintem, i często robie uniki poprzez skakanie - da sie przejść, mnie sie udało ;)
Nie tylko tobie . Nie wiem co w tym takiego trudnego . Jak z tym macie problem to poczekam jak bedziecie o RAAmie pisac !

krystusw

Użytkownik
Użytkownik

RAAMA zwalczyłem na hardcoru, a na insane dopiero przechodzę. Ogólnie w grze trzeba kombinować, miejscami trudna. A grał ktoś w wersję na PC? Duża różnica? Obiło mi się o uszy, że dodano kilka misji.

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

Ja mam gre na PC . Poczatek piatego aktu został zmieniony bo oddzial delta napotkał problemy w postaci brumaka . Za duzo tego nie ma a do fabuły nic nie wnosi wiec duzo nie straciles

krystusw

Użytkownik
Użytkownik

PIRI napisał:
Ja mam gre na PC . Poczatek piatego aktu został zmieniony bo oddzial delta napotkał problemy w postaci brumaka . Za duzo tego nie ma a do fabuły nic nie wnosi wiec duzo nie straciles
Dzięki za info

Do góry Bottom