Gears Of War Triple Pack

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

q148

Użytkownik
Użytkownik
Już 15 lutego br. pojawi się w sprzedaży Gears of War Triple Pack, przede wszystkim jest to nie lada gratka dla osób, które wcześniej nie grały w Gearsów. Zestaw zawiera pierwszą i drugą część Gears of War oraz dodatek All Fronts Pack, który składa się z 19 map dla trybu multiplayer i jakże ważnego dla wszystkich maniaków trybu single, chapter'a o nazwie Road to Ruin. Jest to doskonała propozycja dla oczekujących na Gear of War 3.
Źródło:Gears Of War Triple Pack Confirmed - News - www.GameInformer.com



 

Ogór

Użytkownik
Użytkownik
No nieźle, ale 29,99$ to chyba troche dużo.Nigdy nie grałem w GoW'a więc może czas spróbować?:D
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ciekaw jestem czy All Fronts Pack jest w formie kodu do ściągnięcia z XBL, czy zawartość jest już na płycie.

// up - 30$ to dużo? 100zł raptem za dwie części gearsów + dodatki. Nie sądze.
 

maciejjj

Użytkownik
Użytkownik
No nieźle, ale 29,99$ to chyba troche dużo.Nigdy nie grałem w GoW'a więc może czas spróbować?:D

taa za dużo 120zł za dwa killery + wszystkie dodatki, taniej wychodzi niż używane dwie części + dodatki z XBL
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Chyba kupie z samego faktu ze posiadam aktualnie tylko kopie i limitowaną edycję pierwszej części (używana), z faktu że producent tej gierki powinien na mnie zarobić!
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
2 świetne gry + dodatek za połowę ceny premiery :) Sam bym się skusił na taki zestaw.
 

garibaldi

Użytkownik
Użytkownik
Pomysł fajny i cena bardzo przystępna, ale wszystko to raczej jest skierowane do osób które dopiero niedawno kupiły lub kupią w najbliższej przyszłości Xbox'a bo do tej pory kto miał kupić GoW już to zrobił dawno.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ciekaw jestem, czy dodatek będzie w formie kodu, czy na płycie.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Myslalem ze to jest GoW 1,2 i kod na sciagniecie bety. taki pakiet bardziej by mi odpowiadal.
 

Archont666

Użytkownik
Użytkownik
Gdybym nie miał limitek 1 i 2 z miejsca bym kupił taki pack.Sądzę,że będą to dwie płyty z już wmontowanymi dodatkami do każdej części.I mogli by dodać kod do pobrania bety GoW3
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Fajny zestaw ale niestety mam już Gears of War 2 :(
 

Zezima PL

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym wolał kupienie przez Xbox live , ale za bardzo nie przepadam za takim typem gier ;)
 

paco45

Użytkownik
Użytkownik
Na Portalu psxextreme jest napisane, że dodatki nie będą na płycie tylko do ściągnięcia.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom