Gears of War Ultimate Edition BETA

shorty19882

Użytkownik
Użytkownik


W wątku tylko opinie!

Jakie macie wrażenia po becie GoW Ultimate Edition?

Tak na szybko co jest do poprawki w "odświeżonej" wersji Gears of War:
- jest za kolorowo (mapy które w oryginale były mroczne tutaj są jakby przeniesione z Judgmenta...)
- zabijanie z shotguna jest beznadziejne (ciężko jest zabić kogokolwiek 1 strzałem mając spluwę przyłożoną do głowy)
- granaty rzucone blisko przeciwników zadają stanowczo za mało obrażeń
- podnoszenie przedmiotów jest irytujące (trzeba stanąć nad nim, poczekać i dopiero zaskakuje-czasami trzeba opcję powtórzyć)
- mała liczba grających na mapie (Król Wzgórza - 2 drużyny po 4 osoby, w podstawce było po 5)
- świecący przeciwnicy (Locust na czerwono, COG na niebiesko - psuje to zabawę bo widać z daleka gdzie kto jest)
- nie można przykleić granatów do ściany (chyba że ja nie potrafię)
Na plus:
+ gra działa mega płynnie, bez żadnych spadków fpsów (i to bardzo w stosunku do oryginału)
+ graficznie wydaje się odświeżona od podstaw a nie tylko lekko "podrasowana"
+ multi hula aż miło (nie laguje, nie wywala nie muli)

Myślę, że warto poczekać na premierę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

geometric77

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pograłem wczoraj i nie podobało mi się. Strzelanie jest tak mało precyzyjne, że aż odechciewa się grać. Tragiczna jest całą mechanika poruszania oraz ogólny feeling bohatera, że o bieganiu nie wspomnę. Na dzień dzisiejszy jest słabo.
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
A więc tak strzelanie ze strzelby zalatuje mi Judgment'em- porażka, brak dedyków w BECIE - lag na lagu (opóźnienia) i spora przewaga hosta/drużyny hosta (na szczęście w finalnej wersji maja być dedykowane serwery), gameplay/sterowanie nie dzisiejsze (powinno zostać zaaplikowane z 3 części Gearsów!), kolorystyka. Gre pewnie kupię na premiere ale troche zmian by sie przydało.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Lipa grałem tylko moment i jak dla osoby która nie grała w GOW na X360 było w miarę spoko.

Przed chwilą chciałem sobie odpalić by pograć troszkę dłużej no i aktualizacja 350MB pobrana.. Odpalam grę, filmiki i wiadomość
The Gears of War: Ultimate Edition Beta is now closed
I lipa z dalszych testów :(
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Bardzo słabo, bardzo. Po becie jestem nastawiony na nie.
 

warone

Banned
Użytkownik
Mi się fajnie grało jak na jedynkę nie jest źle.
 

Lind

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja jestem po pezesiadce od konkurencji dla osoby która nigdy nie grała w GOW, gra naprawdę spoko i zakupie na 100% troszkę czasu zajęło opanowanie kierowania bo dość specyficzne strzelanie również. Ale gra warta uwagi.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom