Gears Of War

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Ja mam problem z przejściem Raam :/ cham co chwile mnie zabija a jak nie on to ptaszki :/
 

Bl1zZ

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gears Of War

Ptaszki Cie zabija, jak schowasz sie w cieniu. Napisze jak ja go przeszedlem na casualu:
Na poczatek z kuszy wszystko poszlo w niego (nie patrzylem czy ma tarcze z ptakow czy nie, bo i tak obrywal), potem z lewej strony jest taka budka oswietlona, schowalem sie za nia i z karabinu wszystko poszlo w niego, jak podszedl, to granat, a potem dalej karabin... za ktoryms razem zdechnal.

Na Casualu jest najgorszy, potem na hardkorze - kusza i stojac w miejscu caly czas karabin, nie zdazyl podejsc.

Pozdrawiam, jak Ci sie uda, to napisz jak :)
 

d4mb16

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Gears Of War

a moim zdaniem na tych 2 pierwszych poziomach lepiej walic: najpierw granat albo kusza (odstrasza ptaki) a potem ze snajpery
 

arti169

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gears Of War

macie jakis swoj wlasny sposob na przejscie poziomu gdzie (w takim domu na gorce) trzeba dobiegnac do (nie pamietam nazwy) tego pojazdu calej druzyny?? mnie zawsze zabijali albo brakowalo mi czasu i pojazd byl niszczony przez takiego wielkiego potwora :/
 

Bl1zZ

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gears Of War

arti169 napisał:
macie jakis swoj wlasny sposob na przejscie poziomu gdzie (w takim domu na gorce) trzeba dobiegnac do (nie pamietam nazwy) tego pojazdu calej druzyny?? mnie zawsze zabijali albo brakowalo mi czasu i pojazd byl niszczony przez takiego wielkiego potwora :/
Przeszedlem ta gre 2 razy, ale nie bardzo moge sobie skojazyc ten moment. Opisz go jakos bardziej...
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gears Of War

arti169 napisał:
macie jakis swoj wlasny sposob na przejscie poziomu gdzie (w takim domu na gorce) trzeba dobiegnac do (nie pamietam nazwy) tego pojazdu calej druzyny?? mnie zawsze zabijali albo brakowalo mi czasu i pojazd byl niszczony przez takiego wielkiego potwora :/
Wybiegnij z domku, wejdz do pustej fontanny po prawej, uzywajac drzewa jako oslony zabij 2 Boomerow.
Podniej ich Boomshoty, nastepnie szybkim biegiem podbiegnij to bramy, zabij 2 locustow po lewej i tamtedy szybko biegnij nie zwracajac uwagi na innych przeciwnikow.
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gears Of War

brattanek napisał:
Ja mam problem z przejściem Raam :/ cham co chwile mnie zabija a jak nie on to ptaszki :/
Powinines podac poziom trudnosci :p
Ogolnie na pierwszych 2 taktyka jest podobna, schowaj sie za murkiem (po filmiku masz go zaraz przed toba), w tym miejscu ptaszki cie nie rusz.
Wal z kuszy, a gdy napuszcza ptaszki to head'y ze snajperki.

Pare trickow:
-wychodzoc z pociagu masz dwoje drzwi do wyboru. Otworz jedne, a gdy obraz zacznie sie sciemnac przeturlaj sie w lewo i otworz drugie. W czasie walki z raamem bedziesz mogl wejsc do pociagu ;D
-sposob na Raama na kazdy poziom trudnosci:
zaraz po filmiku omin murek od prawej i biegnij do polaczenia wagonow. tuz przed nim beda 2 malutkie murki, kwadratowe. Schowaj sie za tym prawym. Donowi zacznij wydawac takie komendy zeby padl.
Nastepnie juz tylko kusza + karabin i walimy w raama. Biedak sie blokuje po drugiej stronie murku i nie moze nic zrobic 8)
Czasem tylko uda mu sie ruszyc, wtedy trzeba przejsc na druga strone tego murku.
 

nostromo2092

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Gears Of War

Stosowałem tą technikę po kilkakroć przed wejściem na to forum ale nie wiadomo dlaczego nie skutkuje :/
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gears Of War

Ktora? :p

Ta druga trzeba zrobic w miare dokladnie;
do pierwszej mimo wszystko jest potrzebne dobre opanowanie gry i umiejetnosci manualne (nie podwazam twoich, bez obrazy ;))
 

balwan

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gears Of War

Ja podbiegłem do tego karabinu na górze on poszedł do mojego ziomka a ja go z seryjki i koniec :)
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gears Of War

balwan napisał:
Ja podbiegłem do tego karabinu na górze on poszedł do mojego ziomka a ja go z seryjki i koniec :)
Na normalu? :p

Chyba ze na co-op, wtedy Raam to nie problem.
 

chudiniii

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gears Of War

Mam pyt. troche z innej beczki. Troche nie kumam jeśli jest PAL to wszystko ok, jesli NTSC to raczej nie jest europejski region, a jeśli jest NTSC/REGION FREE - to o co chodzi? :D

Przepraszam że tutaj zadałem te pytanie, lecz nie wiedziałem gdzie sie tego dowiedzieć
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gears Of War

chudiniii napisał:
Mam pyt. troche z innej beczki. Troche nie kumam jeśli jest PAL to wszystko ok, jesli NTSC to raczej nie jest europejski region, a jeśli jest NTSC/REGION FREE - to o co chodzi? :D

Przepraszam że tutaj zadałem te pytanie, lecz nie wiedziałem gdzie sie tego dowiedzieć
To znaczy ze nie posiada blokady regionu, czyli pojdzie ci zarowno na konsolach ntsc jak i pal.
 

Kasaniec

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gears Of War

arti169 napisał:
macie jakis swoj wlasny sposob na przejscie poziomu gdzie (w takim domu na gorce) trzeba dobiegnac do (nie pamietam nazwy) tego pojazdu calej druzyny?? mnie zawsze zabijali albo brakowalo mi czasu i pojazd byl niszczony przez takiego wielkiego potwora :/
Miałem ten sam problem. Zrobiłem to tak:
Szybko biegłem ciągle robiąc uniki (przycisk A) aż dobiegłem do samochodu. Taka była moja taktyka :p Inaczej nie dawałem rady...
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gears Of War

Jezeli robiles to na Insane to gratuluje cierpliwosci :D

No chyba ze miales szczescie i wyszlo ci to za 1 razem .
 

Kasaniec

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gears Of War

Raikoh napisał:
Jezeli robiles to na Insane to gratuluje cierpliwosci :D

No chyba ze miales szczescie i wyszlo ci to za 1 razem .
Nie, wyszło mi to za 15 razem. tak gdzieś koło tego :p Ale tylko to wychodziło, bo zanim zabiłem tych z wyrzutniami rakiet to mi sie czas kończył ;/ Dlatego wolałem biec i robić uniki :p
 

PrzemerPL

Świeżak
Świeżak
Odp: Gears Of War

Ja tak samo przechodziłem tę część (GOW'a przeszedłem z 5 razy) wychodziłem z domu , chowałem się za murkiem , szybko zabiłem Boomerów i popier****łem do wozu , niezawsze sie udaje zle co 2'gi raz napewno :)
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gears Of War

Ja raama przeszedłem na hardcore ale ma ktoś jakieś porady jak go utłuc na isnane ?
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gears Of War

napisalem pare postow wyzej
 

lXBOXl360l

Banned
Użytkownik
wie ktoś jak można przyczepiać granaty do przeciwników i ścian?
przosze odp. na PW
 

Do góry Bottom