• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Gears of War2 - "Nie udało się zainstalować All Fronts Collection"

Rayearth

Użytkownik
Użytkownik
#1
Posiadam Gears of War 2 z polskiej dystrybucji. Jeszcze przed migracją (konto US) kombinowałem z zakupem kompletu dodatków w postaci All Fronts Collection, nie był on dostępny na polskiej wersji strony rynku gier (
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
) więc myśląc, że jestem genialny wszedłem na francuską wersję (
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
) i tam ten DLC był dostępny. Zakupu dokonałem bez problemu, ale już nie było tak różowo jak pobierałem go. Niby pobieranie idzie do końca, ale wtedy pokazuje się informacja, że nie udało się zainstalować tego dodatku. W menu "Pamięć" konsoli przy pozycji GoW2 jest żółty wykrzyknik i tak naprawdę dodatek został pobrany, ale nie został zainstalowany.

Potem dokonałem migracji na Polskę i dziś przypadkowo zauważyłem, że ten DLC jest dostępny w końcu w naszym kraju. Pomyślałem, że skoro nadal pobrana przed migracją zawartość jest niedostępna, to uda mi się na nowo zakupić dodatek i będzie gitara. A tu kicha, gdy dokonuję zakupu na polskiej stronie rynku gier, to nie zostaje wyświetlone okienko z prośbą o potwierdzenie tylko od razu informacja, że udało się zakupić produkt. MSP nie zniknęły mi ponownie, ale konsola pobrała dodatek tyle, że znowu nie udało się go zainstalować.

Czy macie jakieś pomysły, czego to jest wina?
Migracja?
Zakup na francuskiej wersji rynku gier + polskie IP?
 

pobier

Użytkownik
Użytkownik
#2
Jeśli jeden dodatek był na dysku, i pobrałeś drugi to raczej nie pójdzie. Jak już masz kupione na polskim live All fronts collection to usuń z dysku gears of war(oczywiście jeśli to gra z płyty! Jak masz ją tylko na dysku, czyli pobraną z live to nie usuwaj bo bedziesz musiał ściągać od nowa!). Usuń dodatek, potem pobierz jeszcze raz z polskiego i zainstaluj. Zobacz czy ci pójdzie. Miałem podobnie z dodatkiem do BC2 :D Może masz tak samo.
 

Rayearth

Użytkownik
Użytkownik
#3
Tzn. jak dziś próbowałem pobrać ponownie z polskiego XBL to oczywiście wcześniej usunąłem tą poprzednio ściągniętą i nie zainstalowaną wersję All Fronts Collection. Tak samo się nie udało zainstalować teraz.
Sugerujesz pobranie dodatku z polskiego XBL, ale bez zainstalowanej podstawy gry, tak?
 

Do góry