Ghost Recon: Wildlands ze znaczącą aktualizacją. Tryb PVP rozbudowany za darmo!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Ubisoft pozytywnie zaskakuje. Firma nie tylko przygotowała darmowy tryb PVP do Ghost Recon: Wildlands, ale również zamierza go mocno wspierać. Twórcy właśnie zapowiedzieli pierwszą i zarazem darmową aktualizację.

Ghost Recon: Wildlands to sieciowa strzelanka francuskiego Ubisoftu. Gra zadebiutowała w marcu 2017 roku na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych, a autorzy wciąż rozwijają i rozbudowują produkcję.


Twórcy Ghost Recon: Wildlands bardzo uważnie słuchają opinii fanów. Graczom brakowało rasowego trybu PVP, w którym mogliby spędzać wolny czas od eliminowania baronów narkotykowych, więc autorzy spełnili ich prośbę.

Tytuł otrzymał nowy wariant zabawy, który w dodatku będzie teraz stale rozbudowywany. Pierwsza aktualizacja wprowadzi tryb Uplink (zmagania polegają na zhakowaniu komputera znajdującego się na środku pola walki), zupełnie nową klasę nazwaną Zakłócacz (żołnierz potrafi wprowadzać dezinformację w zespole wroga wyłączając między innymi radar) oraz sześć zupełnie nowych map.

To naprawdę spora zawartość, która trafi do wszystkich za darmo. Ubisoft już wcześniej zapowiedział, że zamierza zaoferować graczom sporo bezpłatnych łatek, które znacząco rozwiną produkcję.

Wszystkie nowości zobaczycie na poniższym zwiastunie.


 

Gamemajstero

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzisiaj się wkurzyłem chciałem pograć a tu aktualizacja tydzień temu też była pobrałem 12 GB i w tym tygodniu kolejna ok 12 bez jaj żebym co kilka dni aktualizował grę
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dzisiaj się wkurzyłem chciałem pograć a tu aktualizacja tydzień temu też była pobrałem 12 GB i w tym tygodniu kolejna ok 12 bez jaj żebym co kilka dni aktualizował grę
Ty się ciesz ze aktualizuja a nie olali.

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ty się ciesz ze aktualizuja a nie olali.

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
Co się zmobilizuję żeby Fortnite odpalić to z 4-6 GB aktualizacji i się odniechciewa, mogłyby być takie po 100 MB.
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
100 MB przy takiej grze? To nie wiem co to musiała by być za zmiana chyba czcionek.
Nie raz tak miałem ze chciałem zagrać a tu aktualizacja kilka GB. Przy dobrym necie trwa to chwile (wiem nie każdy taki ma). Przy grach "ważących" kilkadziesiąt GB dobre łącze to podstawa - niestety

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Gamemajstero

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja mam między 30-45mb/s
 

Do góry Bottom