Gift card usd!!

damian885

Świeżak
Świeżak
Witam, kupiłem własnie z G2A kod na 20USD. Chciałem kupić gre za dolary bo wychodzi taniej. W żaden sposób nie mogę dodać tych dolarów do konta! Próbowałem wszystkiego, zmiany regionu w sklepie, w windowsie, w konsoli. Wszędzie zmieniłem na stany zjednoczone, mimo to ciągle wyskakuje mi coś takiego: "This code is valid only for USD. It‘s transferable, so you could give to someone you know in that part of the world."
Czy ktoś wie co mogę zrobic??
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Adres rozliczeniowy musisz dodać na usa.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Niezależnie od tego czy go dodał czy nie zdrapka powinna mu wejść. Bo adres wyskakuje tak czy siak przy zakupie czegoś.
@damian885 a zmieniałeś wszystkie 3 rubryki w konsoli? Region, język i lokalizacja? Bo ja ostatnio zapomniałam zmienić lokalizację i mi wyskoczył ten sam komunikat, weszłam do ustawień jeszcze raz, zmieniłam na USA, uruchomiłam konsolę ponownie i zaskoczyło.
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Na komputerze z systemem Windows 10 ustaw region Stany Zjednoczone i zrealizuj kod przez Sklep albo aplikacje Xbox.
 

rafu_007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Witam, kupiłem własnie z G2A kod na 20USD. Chciałem kupić gre za dolary bo wychodzi taniej. W żaden sposób nie mogę dodać tych dolarów do konta! Próbowałem wszystkiego, zmiany regionu w sklepie, w windowsie, w konsoli. Wszędzie zmieniłem na stany zjednoczone, mimo to ciągle wyskakuje mi coś takiego: "This code is valid only for USD. It‘s transferable, so you could give to someone you know in that part of the world."
Czy ktoś wie co mogę zrobic??
Pod spodem powinieneś mieć pytanie czy chcesz zmienić region. Wybierasz USA i powinno działać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Do góry Bottom