GIFTCARD z Czech - gdzie kupić?

tommyfp

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam

Chciałbym kupić:TRIALS OF THE BLOOD DRAGON + TRIALS FUSION AWESOME MAX EDITION
które w czechach kosztuje jedynie 280 koron w sklepie microsoft.
Czy wiecie gdzie można kupić giftcarty czeskie do xboxa one s??
Sprawdziłem sklepy key4you.cz oraz gameshop.cz . W obu operatorem jest gopay - który jeśli kupuje coś w czechach wymaga czeskiej lub słowackiej karty. innymi słowy - revolut nie działa, podobnie jak polska zwykła karta debetowa visa.

Czy znacie jakiś sprawdzony sklep gdzie można szybko i sprawnie kupić czeskie giftcarty?

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
key4you.cz oraz gameshop.cz . W obu operatorem jest gopay - który jeśli kupuje coś w czechach wymaga czeskiej lub słowackiej karty. innymi słowy - revolut nie działa, podobnie jak polska zwykła karta debetowa visa.
Ta, .... a vbv włączone? w tej zwykłej debetówce?
Jak nie to włącz i dopiero próbuj... tą z revoluta nie zrobisz bo to prepaid jest...

tommyfp

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie dodałem, że w dwóch powyższych sklepach powiedziano mi, że operator gopay na terenie czech osbsługuje tylko karty VISA czeskie i słowackie - i dowiedziałem się o tym od supportu powyższych sklepów. Zdziwiło mnie to bardzo bo zdarzało mi się płacić moją kartą, za ruble i dolary, w sklepach rosyjskich jak i brytyjskich - i nigdy nie miałem problemu (zarówno z revolutem jak i kartą visa z wbk)... a tutaj jak przechodziłem do płatności w gopay - transakcja po prostu nie przechodziła. Stąd moje pytanie.
VBV - mniemam że chodzi o verified by visa albo 3d secure. Standardem jest chyba że te zabezpieczenia są włączone. Bynajmniej nie widziałem nigdzie opcji że mogę to włączyć lub wyłączyć.

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter