Gitara do Guitar Hero 3

Tesquare

Świeżak
Świeżak
otóż mam Kopie zapasową Guitar Hero 3 i gierka wciągnęła mnie tak bardzo że przyszedł pomysł kupienia gitarki. Popatrzyłem na allegro i cena stoi ok 300 zł. To trochę drogo więc przyszedł kolejny pomysł ... czy można by było podłączyć gitarkę z wersji pc by była rozpoznawalna na xie? wyglądem się nie różni (baaa nawet guide wrzucili) sprawdziłem wersje pc i jest 50-100 zł tańsza więc co o tym myślicie ?
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Gitara do Guitar Hero 3

Jest identyczna, bo jest produktem red octan. Bierz tą od pc podejdzie pod x360.
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Gitara do Guitar Hero 3

spike200 napisał:
Bierz tą od pc podejdzie pod x360.
Jesteś pewny na 100% ?
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Gitara do Guitar Hero 3

tak, bo wersja gitary dla pc i dla xbox jest tym samym modelem i także oba mają xboxowy przycisk ;)
 

beelcik

Świeżak
Świeżak
jak mozna podlączyc gitare od PC z kablem pod xboxa360??? mam bez przewodowy pad
 

smiti

Użytkownik
Użytkownik
Kablem pewnie. OMG ! Jeśli inaczej nie będzie działać, to nic nie zrobisz.
 

Keytan71

Użytkownik
Użytkownik
gitare z pc podłącza się pod port usb bez problemu ;p
 

qmenos

Użytkownik
Użytkownik
spokojnie gitara od pc działa ;) ja mam u siebie podlaczoną i smiga jak glupia :) to jest dokladnia ta sama gitara ktora byla w Gitar Hero II =] bedzie działac na 110%
 

Yoshimori

Użytkownik
Użytkownik
Mógłby mi ktoś wysłać linka do aukcji jakiejś gitary od PC bo szukam i niestety nic nie mogę znaleźć, może źle szukam. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
 

pepa

Banned
Użytkownik
Skoro jesteśmy przy temacie guitar hero czy da się w to zagrać na padzie Xboxowym?
 

Shadow Rox

Użytkownik
Użytkownik
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
czy da sie podlaczyc gitare od ps2 do xbox 360?
 

smiti

Użytkownik
Użytkownik
Nie.
 

metallioa

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a powiedzcie czy jak kupie gitare od guitar hero 3 pc bedzie mi dzialac na xbox w grze guitar hero 4 ?? a jak sprawa z rock band ??tez dziala normalnie ? słyszalem takie ploty ze na xbox 360 normalnie działaja ??
 

Monk666

Użytkownik
Użytkownik
gitara explorer przewodowa od pc to jest to samo co od xboxa. Dziala zarowno na pc i na xboxie (wiem bo mam taką0 gitara przewodowa kompatybilna jest ze wszystkimi guitar hero i rock bandami
ole!
 

killsi

Użytkownik
Użytkownik
To ja mam trochę podobne pytanie. Otóż mam gitarę z PS2. I zastanawiam się czy jest
taki konwerter na xbox`a 360 który będzie poprawnie działał. Czyli gitarka/pad z ps2 bedzie chodzic na xbox`ie 360. Trochę się porozglądałem i znalazłem konwertery do xbox`a 1 i pytanie czy będzie to również kompatybilne z x360 (wtyk USB przeciez ten sam)
GRY.SKLEP.PL :: BigBen - konwerter kontrolera PS2 do XBOX/NGC/PC
Dzieki za odpowiedz. Linki z produktem mile widziane.
 

Shadow Rox

Użytkownik
Użytkownik
Ten adapter może i podepniesz i będzie działał, ale nie wiadomo jak będzie z adapterem z gitary.. czy xbox będzie wstanie odbierać sygnały z niego jeżeli jest przystosowny do ps2... Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz... Poszperaj może na innych forach, może tam będzie coś więcej ;) . PZDR.
 

dawidoff0

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam pytanie mam zestaw rock banda i gitarka nie działa na guitar hero da sie to jakos ominąć czy pozostaje mi grać tym zestawem tylko na rock band ?
 

Shadow Rox

Użytkownik
Użytkownik
Raczej nie... Gitara od RockBand'a nie podejdzie pod Guitar Hero, ale odwrotnie tak. Z GH na RockBand będzie działać... Głupie, a jednak prawdziwe :( a szkoda bo gitara od RB wygląda dużo lepiej niż LesPaul z GH3 :D mimo, iż na kablu ...
 

maciek14-22

Banned
Użytkownik
Siemka

Mam super okazje od kumpla kupić używaną gitarke od GH III za 35zł :D I mam pytanie wiem że działa na Xbox 360 ale czy będe mógł grać na niej we wszystkie wersje GH i RB?
 

Do góry Bottom