• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Głośniki 5.1

nostromo2092

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeśli monitor to jakie głośniki 5.1 dołączyć do zestawu :D
Poradzcie ;D

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Głośniki 5.1

czy my tu jesteśmy audifilami i wiemy? na pewno takie z dekoderem albo dekoder + głosniki

Luki666

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

Nie opłaca ci się.Najtańszcze głosniki z dekoderem dobly digital kosztują ok.800zeta.(nówka monitor)
Jeżeli masz zwykle głosniki 5.1 to albo do wyboru zostaje ci kupno samego dekodera crativa widziałem 450zł albo podłączenie po amplituner

Kober123

Świeżak
Świeżak

Najlepiej jakis telewizor LCD z HDTV polecam Samsunga albo LG 32 lub 37 cali a co do kina domowego jakis mocny zestawik 5+1 tak zeby cie sasiedzi slyszeli jak grasz w swoja ulubiona giere :)

johan0

Użytkownik
Użytkownik

LOGITECH Z-5500 , po prostu :) zbieram zbieram zbieram i nie mogę na nie uzbierać, są zdecydowanie nie tanim ale bardzo grubym wyborem

peku

Użytkownik
Użytkownik

musisz dokupic przejsciowke podlaczane pod portem HDMI do tego wejscia i z niego wychodza 2 chinche i wyjscie optyczne. Standardowo jest ta przejsciowka w wersji Elite :]

Paine

Świeżak
Świeżak

Mam pytanie: czy naprawdę opłaca się inwestować w tak porządne głośniki jak te wymienione wyżej? Chcę kupić coś na potrzebny xbox'a ale niestety nie posiadam za dużych zasobów finansowych.
1.Jaka będzie różnica w jakości dźwięku na przykładowo takich głośnikach 5+1 CREATIVE INSPIRE T6100 i na tych z wyższego pułapu cenowego?
2. Czy ktoś może polecić mi głośniki w przedziału cenowego 150-300zł (głośniki głównie na potrzeby x'boxa ale potrzebuję ich też do kompa)
3. I najważniejsza prośba- czy ktoś może wytłumaczyć mi jak krowie na rowie jak podłączyć takie głośniki do klocka i kompa? Będę wdzięczny;)
4. Mam naprawdę dobry wzmacniacz pionner'a. Czy to zmienia jakkolwiek moją sytuację?

Pozdrawiam

Do góry