• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Xbox One Głośność konsol xbos

user1188

Świeżak
Świeżak
Witam wczoraj przyjechała do mnie konsola xbox one s 1tb. Poczytałem wczesniej troche forum na temat dziwnych dzięków ktore moze wydawać konsola i sprawa wygada nastepujaco.

Niby konsola nie wydaje dziwnych dzwieków w wiekszosci opisywanych na forum, nie cyka nie tyka, gdy jest wylaczona nie ma tego dziwnego dzwieku "przeskakiwania napiecia", ale wydaje mi sie że jest dosc glosna. Siedze okolo 2 metry od konsoli i slysze taki oto dzwiek.

Niby wiatrak o nic nie uderza itp. ale slychac to specyficzne syczenie. Czy tak powinno to wygladac? Reklamowac? Jak u was to wyglada?

Pozdrawiam

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
To jest typowa usterka w Sce. Tylko serwis, bo to samo nie zniknie ;) Konsola powinna być cicha, co najwyżej powinieneś móc słyszeć lekki podmuch.

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dzieki za szybką odpowiedz. To jest poważna usterka? Czy serwis usunie ja bez problemu za pierwszym razem? Dlugo bedzie trwala cala akcja gwarancyjna?

Pozdrawiam
Może nie tyle poważna usterka co denerwująca. Tak serwis to usuwa za pierwszym razem. Ja wysyłałam Skę siostry to za 1,5tyg miałam konsolę w domu. Wysyłaj konsole z domu, a nie przez sklep, w którym kupiłeś to też będziesz miał tak szybko. Konsolę musisz zarejestrować na swoim koncie Xbox Live, wejść w swoje sprzęty, więcej opcji i tam będzie zaplanuj naprawę, wybierz z menu, że konsola jest głośna czy coś w tym stylu. Później musi Ci przyjść na maila etykieta UPS, którą musisz wydrukować. Poszukaj jakiegoś zastępczego mocnego kartonu dla konsoli i w nim wysyłasz konsolę na serwis. Nie wysyłaj w oryginalnym, bo już go nigdy więcej nie zobaczysz. Jak będziesz miał konsolę spakowaną i naklejoną etykietę + naklej kartkę ze swoimi danymi adresowymi do zwrotu konsoli po serwisie to dzwoń na infolinię UPS i kurier zabierze paczkę. Wysyłkę płaci MS, odsyłkę także. Nasza konsola ogólnie na serwisie spędziła 1 dzień roboczy, a reszta to trasa DO i Z. Konsola po serwisie jest cichutka, warto było ;)

@user1188 zapomniałam Ci dopisać. Konsolę wysyłasz bez akcesorii czyli pad i całe okablowanie zostaje w domu. Gołą konsolę wysyłasz na serwis.

Ostatnia edycja:

user1188

Świeżak
Świeżak
Hej mam jeszcze pytanie co do tej rejestracji kobsoli. Czy jedna konsola tzn jej serial number moze byc przypisana do kilku uzytkownikow? Czy jesli ja zarejestruje to juz inna osoba nie moze? Pytam w razie czego jak bym sprzedawal itp. Czy trzeba ja wyrejestrować itp.
Pozdrawiam

user1188

Świeżak
Świeżak
Dzis dostałem informacje ze zlecenie zostalo zrealizowane i wyslane do mnie, ale gdy wchodzę na strone microsoftu w moje urządzenia mam "gwarancja wygasła" czyli co? odeslali mi inne urządzenie? nie dostalem zadnego info co ze sprzetem zostalo zrobione.

Pozdrawiam

user1188

Świeżak
Świeżak
dziś odebrałem konsole od kuriera i spotkała mnie mega przykra sprawa. Wysłałem im prawie nowa konsole która tylko głośno chodziła, a odesłali mi porysowaną, poobijana i brudna używaną konsole, która tak samo głośno chodzi, jakby świerszcze latały w środku. Przykleili tylko serial number. A do tego jeszcze ta akcja z gwarancją która wygasła z dniem wysłania mi konsoli z serwisu no ręce opadają. Miał ktoś taka akcje już? Bo nie wiem co robić.

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Tak zakończenie gwarancji to błąd systemu, nie przejmuj się tym. Paragon infolinia lub czat rozwiąże problem.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Do góry