1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One Głośność konsol xbos

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez user1188, Czerwiec 29, 2018.

1. user1188

user1188 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wczoraj przyjechała do mnie konsola xbox one s 1tb. Poczytałem wczesniej troche forum na temat dziwnych dzięków ktore moze wydawać konsola i sprawa wygada nastepujaco.

Niby konsola nie wydaje dziwnych dzwieków w wiekszosci opisywanych na forum, nie cyka nie tyka, gdy jest wylaczona nie ma tego dziwnego dzwieku "przeskakiwania napiecia", ale wydaje mi sie że jest dosc glosna. Siedze okolo 2 metry od konsoli i slysze taki oto dzwiek.

Niby wiatrak o nic nie uderza itp. ale slychac to specyficzne syczenie. Czy tak powinno to wygladac? Reklamowac? Jak u was to wyglada?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    3669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To jest typowa usterka w Sce. Tylko serwis, bo to samo nie zniknie ;) Konsola powinna być cicha, co najwyżej powinieneś móc słyszeć lekki podmuch.

grochu88zc lubi to.
  4. user1188

user1188 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki za szybką odpowiedz. To jest poważna usterka? Czy serwis usunie ja bez problemu za pierwszym razem? Dlugo bedzie trwala cala akcja gwarancyjna?

Pozdrawiam

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    3669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Może nie tyle poważna usterka co denerwująca. Tak serwis to usuwa za pierwszym razem. Ja wysyłałam Skę siostry to za 1,5tyg miałam konsolę w domu. Wysyłaj konsole z domu, a nie przez sklep, w którym kupiłeś to też będziesz miał tak szybko. Konsolę musisz zarejestrować na swoim koncie Xbox Live, wejść w swoje sprzęty, więcej opcji i tam będzie zaplanuj naprawę, wybierz z menu, że konsola jest głośna czy coś w tym stylu. Później musi Ci przyjść na maila etykieta UPS, którą musisz wydrukować. Poszukaj jakiegoś zastępczego mocnego kartonu dla konsoli i w nim wysyłasz konsolę na serwis. Nie wysyłaj w oryginalnym, bo już go nigdy więcej nie zobaczysz. Jak będziesz miał konsolę spakowaną i naklejoną etykietę + naklej kartkę ze swoimi danymi adresowymi do zwrotu konsoli po serwisie to dzwoń na infolinię UPS i kurier zabierze paczkę. Wysyłkę płaci MS, odsyłkę także. Nasza konsola ogólnie na serwisie spędziła 1 dzień roboczy, a reszta to trasa DO i Z. Konsola po serwisie jest cichutka, warto było ;)

@user1188@user1188 zapomniałam Ci dopisać. Konsolę wysyłasz bez akcesorii czyli pad i całe okablowanie zostaje w domu. Gołą konsolę wysyłasz na serwis.

Ostatnia edycja: Czerwiec 29, 2018
    user1188 lubi to.
  6. user1188

user1188 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej mam jeszcze pytanie co do tej rejestracji kobsoli. Czy jedna konsola tzn jej serial number moze byc przypisana do kilku uzytkownikow? Czy jesli ja zarejestruje to juz inna osoba nie moze? Pytam w razie czego jak bym sprzedawal itp. Czy trzeba ja wyrejestrować itp.
    Pozdrawiam

7. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3078
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak.

8. user1188

user1188 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzis dostałem informacje ze zlecenie zostalo zrealizowane i wyslane do mnie, ale gdy wchodzę na strone microsoftu w moje urządzenia mam "gwarancja wygasła" czyli co? odeslali mi inne urządzenie? nie dostalem zadnego info co ze sprzetem zostalo zrobione.

Pozdrawiam

9. user1188

user1188 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dziś odebrałem konsole od kuriera i spotkała mnie mega przykra sprawa. Wysłałem im prawie nowa konsole która tylko głośno chodziła, a odesłali mi porysowaną, poobijana i brudna używaną konsole, która tak samo głośno chodzi, jakby świerszcze latały w środku. Przykleili tylko serial number. A do tego jeszcze ta akcja z gwarancją która wygasła z dniem wysłania mi konsoli z serwisu no ręce opadają. Miał ktoś taka akcje już? Bo nie wiem co robić.

10. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1246
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tak zakończenie gwarancji to błąd systemu, nie przejmuj się tym. Paragon infolinia lub czat rozwiąże problem.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

11. m4tekt

m4tekt Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dzwon do nich i zrobią jak trzeba, jeszcze przeproszą :) według mnie tam żadnej usterki nie było, te S tak chodziły, bo miały magnetyczne łożyska czy coś takiego.

Wczytywanie...

Poleć forum