Xbox One X Głośny ten xbox one x...

ExE_007

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A to nie szumi napęd? Też raz miałem dziwne wrażenie, że to wiatrak tak odlatuje, a okazało się, że to płyta w napędzie zaczęła zasuwać.

Bolus87pl

Świeżak
Świeżak
U mnie był w serwisie 2 miesiące temu został wyczyszczony bo kupiłem używanego zgaduję że był katowany bo w rdr2 chodzi głośno tak samo w każdej nowej grze chodzi głośno i słychać jak wiatraki chodzą jak tak dalej będzie będę myślał czy nie sprzedać i czy Xbox series s kupić z tego względu że mam xboxa pod gry z game pass i mam ps5 I pc dobrego więc series x nie potrzebny mi jest

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
U mnie był w serwisie 2 miesiące temu został wyczyszczony bo kupiłem używanego zgaduję że był katowany bo w rdr2 chodzi głośno tak samo w każdej nowej grze chodzi głośno i słychać jak wiatraki chodzą jak tak dalej będzie będę myślał czy nie sprzedać i czy Xbox series s kupić z tego względu że mam xboxa pod gry z game pass i mam ps5 I pc dobrego więc series x nie potrzebny mi jest
A jak bardzo głośno chodzi jak PS4 pro bo jak ja miałem Xbox one x słychać było wiatraki w RdR 2 i to było normalne oczywiście sprzęt nie chodził jak odkurzać

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Czyszczenie XOX to banał, potrzebne są torxy o dwóch wielkościach i trochę chęci. Przy okazji się można zdziwić bo konsola konstrukcyjnie jest do góry nogami. Korzystając z okazji podłączyłem dysk do PC i WIELKI minus dla trybu instant bo to morderca dysków, u mnie 30 000 uruchomień na 160 dni pracy. Dla przykładu pierwszy lepszy dysk który mam ma 1000 dni pracy i 1700 uruchomień. Na szczęście wymiana dysku jest banalna, wystarczy wsadzić nowy dysk i podłączyć pendrive z systemem, bez kombinowania i partycjonowania pod Linuxem jak kiedyś. Standardowo biały nalot na płycie głównej jak u innych. Glut na APU był tak twardy że udało mi się tylko zeskrobać to z rdzenia bo bałem się że urwę kondensatory.

U mnie z odrzutowca zrobiła się szmerek, konsola jest głośniejsza jak była nowa 0/10 (serio tylko głowicę dysku było słychać) ale w skali głośności teraz 1/10 a przed zmianą pasty 11/10

Attachments

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
U mnie raczej cicho chodzi, czasem słyszałem takie falowanie wiatraka, ale jakoś się tym nie przejmuję. Z instant on już dawno zrezygnowałem, bo mam zamkniętą szafkę i jak wyłączyłem kiedyś konsolę, torano tam było ciepło (przy Xbox One S mi się tak nie zdarzyło, widocznie mniej ciepła generował). Teraz dałeś mi jeszcze dodatkowy powód w postaci ekstremalnego zużycia dysku :D

Do góry Bottom