Głosowanie na gry - kompatybilność wsteczna Xbox One

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl

Nasza ukochana konsola dostała kompatybilność wsteczną dla gier z X360.
Poniżej macie link do głosowania na wybrane pozycje, które mają się znaleźć na liście gier obsługiwanych.
Zachęcamy do głosowania na swoje ulubione tytuły z X360!


https://xbox.uservoice.com/forums/298503-backwards-compatibility?filter=hot&page=1
 

nollo

Użytkownik
Pomocnik
Użytkownik
RDR to jedyna z tych gier co powinna dostać remastera a nie wpychac ja jako gra z old gena
 

Blest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Głosy oddane, poszlo na rdr GTA 4 i skyrim. I jestem ciekaw jak szybko będą to portować.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 

BulletPOL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No ja bym chciał zobaczyć Red Dead Redemption, bez względu na to czy to będzie to remaster czy wsteczna kompatybilność.
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No też chciałbym RDR, albo pozostałe Mass Effecty. Cod to dno.

Edit: Ciekawe, czy te gry na liście (prawie 100) pojawią się na Xbox 360 (Microsoft mówił, że do końca roku zadziała około 100 tytułów) jak myślicie chodzi o te, które są na liście?
 
Ostatnia edycja:

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Edit: Ciekawe, czy te gry na liście (prawie 100) pojawią się na Xbox 360 (Microsoft mówił, że do końca roku zadziała około 100 tytułów) jak myślicie chodzi o te, które są na liście?
Ja myślę, że w tej setce będą te, które uzyskają największą ilość głosów :) Bo gier na tej liście jest więcej niż 100 :)
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja myślę, że w tej setce będą te, które uzyskają największą ilość głosów :) Bo gier na tej liście jest więcej niż 100 :)
Racja. Pomyliły mi się strony z liczbami gier :D
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
dałem 4 głosy na same COD'y :cigar:
WaW, BO, MW, MW2
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
najbardziej na tej liscie to rozwalilo mnie GTA V, i do tego ma ponad 14 tys glosow
 

Blest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Pewnie głosują na to osoby które mają wersję na x360 i szkoda im kasy na wersję xo.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Właśnie to jest absurdalne. Po co są tam takie gry jak Gta V, albo Assassin's Creed IV (który po pierwsze jest tani jak barszcz, po drugie był ostatnimi czasy w goldzie a teraz jest w wersji na XO). Rozumiem te co nie ma ich na XO, ale bez przesady...
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ja z chęcią bym zobaczył Prince of Persia z 2008r z cell shading i Eliką na XBOX ONE. Niestety daleko na liście jest wiec szybko raczej nie doczekam się portu :/
 

Mateo90

Użytkownik
Użytkownik
Dawajcie na GOW'a 3 !
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
@-=SETH=- jak jest temat "Lista gier kompatybilnych" i jest tam między innymi Gow 1 i 2. To sprawdzone? Bo słyszałem, że nie działają.


Edit: Tutaj masz prawdziwą listę http://xbox.uservoice.com/forums/298503-backwards-compatibility/status/1222798?page=1 i na oficjalnej stronie. Zamiast posiłkować się ppe.pl czy czym w tym stylu zajrzyj czasem na oficjalne źródła zamiast podawać błędne informacje :)
 
Ostatnia edycja:

BuRRRza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
dałem 4 głosy na same COD'y :cigar:
WaW, BO, MW, MW2
Ja jeszcze oddałem na BO2 i MW3 :)
PS: grasz na X1 ?
 

danboj

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja jak na razie oddałem glos na cod bo2.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
najbardziej na tej liscie to rozwalilo mnie GTA V, i do tego ma ponad 14 tys glosow
1. Nie każdy gra dla grafiki
2. Mają 100% sp i nie chcą grać od 0
3. Nie wiedzą że można przenieść postać mp na nową platformę.

>>
Oczywiście Forza 3/4 oraz Horizon
Zagłosowałem tez na RDR bo już 3 razy do niej podchodziłem i może w końcu bym ją przeszedł.
 

migot

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mnie tez dziwi troche fakt wysokiej pozycji GTA V,
Ja na RDR i na Assassina II jakos najabrdziej czułem klimat w tej odslonie i to co bylo niedopracowane w jedynce zostalo poprawione w 2
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Cóż nie miałem okazji zagrać w poprzednie Gearsy, więc zagłosowałem na nie, Red Dead Redemption oraz pozostałe dwa Mass Effecty.
 

Buhaj47

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Krótka piłka - Hitman: Absolution i trylogia Batmana.
Wysłane z Tapatalk
 

Do góry Bottom