Głupie pytanka :)

Acerek

Użytkownik
Użytkownik
1.Czy trzęsenie xboxem podczas,wpinania kabli może go szkodzić albo uszkodzić porty od kabli ?
2.Od czego na xbox live moge dostać bana? mam oznaczone USA,napiszczie czy za to że skorzystam z last.fm albo pobiore demko mogę dostać banana?
Dzięki za odpowiedzi
(mam xboxa od wczoraj i nie chce dostać banana od razu ani żeby sie zepsuł)
 
L

livingfear

Guest
1.Czy trzęsenie xboxem podczas,wpinania kabli może go szkodzić albo uszkodzić porty od kabli ?
2.Od czego na xbox live moge dostać bana? mam oznaczone USA,napiszczie czy za to że skorzystam z last.fm albo pobiore demko mogę dostać banana?
Dzięki za odpowiedzi
(mam xboxa od wczoraj i nie chce dostać banana od razu ani żeby sie zepsuł)
jesteś zepsuty ale ty,pisząc takie bzdury,czytaj na forum a nie zadaj głupich pytań!
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
lol a może napisz najpierw czy masz przerobionego xboxa?
 

japon25

Użytkownik
Użytkownik
proponuje nie trząś konsolą , ale od wpinania kabli się nie zepsuje , jeśli masz przerobioną lub przerobisz i bedziesz grał online na live to masz dużą szansę na bana . jeśli będziesz grał to nie obracaj konsoli z pozycji leżącej na stojącą i na odwrót plyta się porysuje , wiem bo tak miałem
 

kendzier7

Świeżak
Świeżak
Mam prośbe prosze mnie odesłać do działu w którym jest opisane jak zrobić mod pada. Znalazłem po angielsku.. Ale jak jest po polsku to po co mam sie meczyć. Z góry dzieki:)
 

japon25

Użytkownik
Użytkownik
Mam prośbe prosze mnie odesłać do działu w którym jest opisane jak zrobić mod pada. Znalazłem po angielsku.. Ale jak jest po polsku to po co mam sie meczyć. Z góry dzieki:)
musisz poszukać
 

Do góry Bottom