God2iso i wypalanie.

michu

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam taki problem, mianowicie potrzebuję wypalić pewną grę którą mam tylko jako GoD na dysku(mam JTAGA i XBR). Więc kopiuję GoD package z dysku, tworzę obraz iso przez God2Iso, ale abgx pokazuje mi tyle: . Tą grę potrzebuję na Ixtreme 1.4 więc w wave 2. Na wave2 pat****ę waves patcherem. Ale możecie mi powiedzieć co zrobić, żeby z tego obrazu iso był użytek?
 

kalak6

Świeżak
Świeżak
jak masz xbr to kup sobie kabelek do trasferu a nie przez plyty i widze ze patchowales sam wave daj jakis nr gg czy skype czy poczty to ci powiem jak dobrze gre spatchowac
 

michu

Użytkownik
Użytkownik
Mam XBR, transferuję przez FTP, a grę potrzebuję nagrać na płytę dla kumpla. W zasadzie to potrzebowałem, bo już pobrałem nowy obraz gry, ale chętnie dowiem się co mam zrobić w przyszłości żeby wypalić iso zrobione przez god2iso- mój nr gg 4457440. Gry nie patchowałem, ponieważ żaden program nie wykrywa mi tego obrazu jako obraz gry X360- gdy próbuję zdziałać coś przez abgx to wywala błąd, że obraz jest za mały("filesize too small!")
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
A może nagraj grę normalnie a w xboxsie użyj programu NXE2GOD
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
nie bedzie dzialac ta gra gdyz brak jest w niej pozostalych partycji. Taka gra tylko z dysku.
 

kalak6

Świeżak
Świeżak
dalo by rade naprawic na tej stronie ss i dmi znalazl by a ja mu pfi i video wyslal od siebie bo mam ta gre i moge wygenerowac tylko nie wiadomo czy by dalo rade ruszyc ze skladanki ale mozna probowac abgx360 - Verified
 

michu

Użytkownik
Użytkownik
Pisałem już, że nie da się dodać do tej gry brakujących partycji, bo abgx wywala błąd, że obraz jest za mały i dlatego nic nie da się zrobić.
 

Do góry Bottom