Godfather II

barrog95

Użytkownik
Użytkownik
http://gamesblog.ugo.com/index.php/gamesblog/more/the_godfather_ii_first_look_impressions/?cmpid=bnr_ugo_tsa_080408

The Godfather II to druga odsłona gry akcji opartej na kanwie kultowej powieści Mario Puzo Ojciec chrzestny oraz opatrzonej tym samym tytułem trylogii filmowej w reżyserii Francisa Forda Coppoli. Za stworzeniem produktu stoi kalifornijskie studio EA Redwood Shores, zaś sama gra wykorzystuje w pełni licencję wytwórni Paramount Pictures, dzięki czemu możemy podziwiać w niej wirtualne wizerunki takich aktorów, jak Marlon Brando, Al Pacino czy Robert Duvall.

Fabuła po raz kolejny pozwala przenieść nam się do ogarniętego przestępczymi porachunkami Nowego Jorku, w którym na co dzień walczą ze sobą wrogie, mafijne rodziny. Gracz, działając na usługach jednej z nich, musi stawić czoła zleconym mu przez przełożonych misjom i udowodnić, że w imię obowiązków nie cofnie się przed żadnym czynem.

Rozgrywka w The Godfather II pod względem stylu i oferowanej swobody przypomina serię Grand Theft Auto, z tą różnicą, że autorzy Ojca chrzestnego wzbogacili swój produkt o elementy strategiczne, pozwalające na zarządzanie dzielnicami, które znajdują się pod wpływem lokalnej mafii. W trybie obserwacji obszarów widok kamery zmienia się z TPP na rzut z góry, z możliwością przybliżania i oddalania obrazu. W stosunku do pierwszej części Godfathera programiści dopracowali także oprawę audiowizualną gry, serwując klientom odświeżony silnik graficzny oraz nowe aranżacje utworów charakterystycznych dla filmowej trylogii.
Co wy na to ??? :D  ;D :D
 

kopecioch

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Godfather II

wyglada mi na Drivera. Nie sadze ze to godfather 2
 

Syno

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Godfather II

budynki ( 1 ss) wygladaja nowoczesnie :p ale po broni idzie stwierdzic ze to jednak te czasy. Dla mnie chyba za jasno to wyglada
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Godfather II

mi to wygląda na Tony'ego Montane niż na Don Leone :X
 

kubus230195

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Godfather II

Wyglada zbyt nowoczesnie i wydaje mi sie ze to zepsuje klimat.... A patrzac na 1 screena to grafika nie wymiata....
 

Pietuniek

Użytkownik
Użytkownik
Driver to napewno nie jest :p A jesli chodzi i gry mafijne to tez bym wolal te starsze klimaty . . . czuje ze mafia 2 bedzie lepsza :D . . . ale nie chce sie wypowiadac nie gralem w godfathera 2 jeszcze chociaz jedynka bardzo mi sie podobala i przeszedlem caly glowny watek . . . w mafii sie zatrzymalem na ostatniej misji ( Format kompa :/ ) :p Wypowiem sie jak zagram ! ! ! POZDRO ! ! !
 

bloodlustattoo

Użytkownik
Użytkownik
sklyny sa z G2. ale po EA mozna sie wszystkiego spodziewac, mozemy sie spodziewac ze spartola i to masakrycznie. pierwszy god byl nawet calkiem, nie skonczylem, ale generalnie, gdyby G2 byla w czasach jedynki, lub kiklka lat pozniej to nie ma sprawy ale to wyglada jak scarface.
 

Do góry Bottom