Godzina i data w x360

kubus230195

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie: nie wiem czy ten problem wystepuje u wszystkich ale u mnie i u mojego kolegi i kuzyna to wystepuje, a mianowicie gdy ustawie godzine i date to po kilku dniach lub czasami nawet godzinach data i ta godzina resetuja sie ... :'( wie ktos moze jak rozwiazac ten problem ?? Z gory dzieki i prosze o pomoc

S_X

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Godzina i data w x360

kubus230195 napisał:
Mam pytanie: nie wiem czy ten problem wystepuje u wszystkich ale u mnie i u mojego kolegi i kuzyna to wystepuje, a mianowicie gdy ustawie godzine i date to po kilku dniach lub czasami nawet godzinach data i ta godzina resetuja sie ... :'( wie ktos moze jak rozwiazac ten problem ?? Z gory dzieki i prosze o pomoc
a wylancza zasilacz z pradu jak skonczy grac ?

kubus230195

Użytkownik
Użytkownik

nie tylko czasami ale np. dzis nie wylanczylem a godzina i tak sie zmienila...

S_X

Użytkownik
Użytkownik

kubus230195 napisał:
nie tylko czasami ale np. dzis nie wylanczylem a godzina i tak sie zmienila...
Mi sie co chwile resetuje ale ja wylanczam zasilacz wiec dalem spokoj z ustawianiem ale moze pradu nie miales przez chwile i ci zresetowalo

kubus230195

Użytkownik
Użytkownik

Widocznie tak musialo byc ... dzieki za odpowiedz

cux

Użytkownik
Użytkownik

Godzina resetuje sie tylko i wylacznie poprzez brak doplywu pradu do konsoli. A jesli mamy podpieta konsole do neta to w ogole nic sie nie resetuje.

papux

Użytkownik
Użytkownik

Mi się godzina nie dość że resetuje to za każdym wałczeniem konsoli jest inna.
Konsola jest podpięta do neta i nie była odłączana od prądu już 6 miesięcy.
Paranoja ale absolutnie zbędny detal gdyż godzine mam w zegarku a konsola nie robi za zegarek tylko centrum rozrywki do gier

frusty444

Użytkownik
Użytkownik

Problem jest tylko podczas grania w GTA IV :/ bo tam Save'y są liczone według daty :/
Nie rozumiem dlaczego Xbox nie podtrzymuje godziny.... nawet telefony komórkowe mają coś takiego....

S_X

Użytkownik
Użytkownik

frusty444 napisał:
Problem jest tylko podczas grania w GTA IV :/ bo tam Save'y są liczone według daty :/
Nie rozumiem dlaczego Xbox nie podtrzymuje godziny.... nawet telefony komórkowe mają coś takiego....
to wyjmi z telefonu baterie i zobaczymy czy podtrzyma godzine.

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

Tak podtrzyma ! Dales zly przyklad - wyjmij baterie od biosu z motherboardu w kompie , wtedy ci sie zrestartuja ustawienia , lacznie z godzina

Do góry Bottom