gold + GPUltimate

wampir1988

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam pytanko czy gold'a nadal można przekonwertować w Ultimate jedną zdrapką tak jak było wcześniej? Kończy mi się Ultimate który wykupiłem 1,5 roku temu i myślę coś znowu wrzucić na dłuższy okres tzn gold z VPN i kod na GPUltimate krajowy. Tylko pytanie czy działa to tak jak kiedyś czy teraz jest przeliczane jakimś współczynnikiem konwersji. Chyba że macie jakieś sprawdzone i troszkę tańsze metody uzyskania GPUltimate.

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Kup sobie normalnie Ultimate z Turcji a nie kombinujesz w jakieś konwersje ... 3msc ultimate tureckiego chyba stoi coś koło 40 paru pln... przy tej inflacji to jest tyle co nic...

wampir1988

Użytkownik
Użytkownik
Kup sobie normalnie Ultimate z Turcji a nie kombinujesz w jakieś konwersje ... 3msc ultimate tureckiego chyba stoi coś koło 40 paru pln... przy tej inflacji to jest tyle co nic...
Jak tylko mi powiesz jeszcze gdzie go znajdę to biorę od razu :D kupiłem dziś kod na miesiąc za 12,90 dla brata i też hula

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja kupiłem 2 lata golda z Turcji po 120 zł jeszcze ( co prawda od gościa z allegro ) a potem promka 3 miesiące 4zł i poszła konwersja 27 miesięcy. 244 / 27 wyszło 9zł na miesiąc za xgpu. Niby fajnie ale do dupy z tym xgpu, tylko mi na online zależy.Nic tam dla mnie nie ma.

suki

Użytkownik
Użytkownik
czy da się aktywować ten kod jak mam aktywne kody z pl?

wampir1988

Użytkownik
Użytkownik
Ja kupiłem 2 lata golda z Turcji po 120 zł jeszcze ( co prawda od gościa z allegro ) a potem promka 3 miesiące 4zł i poszła konwersja 27 miesięcy. 244 / 27 wyszło 9zł na miesiąc za xgpu. Niby fajnie ale do dupy z tym xgpu, tylko mi na online zależy.Nic tam dla mnie nie ma.
kiedy robiłeś tą konwersję? jakoś na czasie czy już dawno?

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
kiedy robiłeś tą konwersję? jakoś na czasie czy już dawno?
Koniec maja.

wampir1988

Użytkownik
Użytkownik
czyli działa po staremu :D muszę szukać oferty na Allegro bo już nie ma po 120 :D inflacja

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Da się konwertować, przynajmniej dało się jeszcze niedawno :) Ja sam wbiłem ok kwietnia 3 lata golda i poszła konwersja kodem na XGPU :)

wampir1988

Użytkownik
Użytkownik
Da się konwertować, przynajmniej dało się jeszcze niedawno :) Ja sam wbiłem ok kwietnia 3 lata golda i poszła konwersja kodem na XGPU :)
jakieś sprawdzone źródło w dobrej monecie na Golda? bo jest tego sporo wszędzie ale teraz wszystko po ~200 / 12 msc

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Miałem jeszcze stare kody. Ludziska kupują na eneba. Ja kiedyś kupowałem coś na MTCGame.com, ale to było z rok czy dwa lata temu i nie wiem czy wszystko ok. Kupowałem jakieś kody na Turcje albo Argentyne i po VPN'ie robiłem :)

Do góry Bottom