Gold na 1mc

siomo

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam kod na Live Gold na 1miesiac, czy dostane 2darmowe gry, czy musiałbym mieć gold'a na dłużej i ten miesiac sie nie liczy? Jeśli bym dostał to miałbym jakiś wybór czy gry rozdawane są losowo?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Za ten miesiąc dostaniesz jedną grę, a druga już z następnego, bo pierwsza gra z tego miesiąca była dostępna do 15go :) Gry nie są rozdawane losowo, tylko w każdym miesiącu pisze jakie gry będą w ramach abonamentu :) W tym miesiącu są to na Xboxa 360:
1-15 lipca: Gotham City Impostors
16-31 lipca: BattleBlock Theater

Natomiast jeżeli masz XO (o ile informacja w Twoim profilu jest prawdziwa) to:
- Guacamelee! Super Turbo Championship Edition
- Max: The Curse of Brotherhood
i z tego co się orientuję to możesz w te dwie gry grać tylko wtedy, kiedy będziesz miał abonament wykupiony :p no i chyba nie ma zakresu dat tak jak w x360 :)
 

siomo

Użytkownik
Użytkownik
mam x360, samo musiało ustawić na XONE :D
A tego kodu jeszcze nie aktywowałem bo dzisiaj konsola do mnie przyszła :)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
To zmień w ustawieniach konta na x360, bo jak potrzebujesz pomocy to łatwiej jest pomóc wiedząc o jaką konsolę chodzi :)
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Warto dodać że na kodzie na 1 miesiąc można pobrać 3 gry :)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

loot2012

Banned
Użytkownik
UP : Dobra uwaga ja sam z golda pobieram 3 gry tylko trzeba wklepac kod idealnie 15 dnia miesiąca :)

Tapnięte sprzed xboxa przez Neo V :)
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
UP : Dobra uwaga ja sam z golda pobieram 3 gry tylko trzeba wklepac kod idealnie 15 dnia miesiąca :)

Tapnięte sprzed xboxa przez Neo V :)
Że co? Wklepujesz dowolnego dnia i pobierasz 3 gry. Powiedzmu wklepujesz 5tego więc pobierasz gry z dni 5-15,16-30 i 1-5. Matematyka się kłania.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom