Gold Trial i dzielenie Golda

Spajkowy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Przeczytałem parę wątków na ten temat, ale wciąż chciałbym się upewnić, że się nie mylę. Pierwsza kwestia, o którą chciałem zapytać to czy istnieje możliwość dzielenia Golda, a jeżeli tak to czy jest to legalne? Mianowicie chodzi mi o sytuację kiedy składamy się ze znajomym na zakup Golda, kupujemy go na jedno konto, on/ja ustawiamy u siebie to konto jako konsolę domową (?) i możemy grać online w tym samym czasie (?).

Druga sprawa to problem znajomego, któremu udostępniłem 14-dniowego Triala. Otóż aktywował on go na swoim koncie i posiada go aktywnego, ale nie może grać online. Czy jest nałożona jakaś blokada online na triale czy to jakiś bug?

Z góry dziękuję,
Pozdrawiam.

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Tylko na jednej konsoli moze byc domowa

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Spajkowy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czyli wychodzi na to, że współdzielenie Golda nie jest możliwe? Przepraszam jeżeli to głupie pytanie i moja zdolność logicznego myślenia jest ograniczona, ale jeszcze nie doszedłem w pełni do siebie :p

Jeżeli to niezrozumiale napisałem to może to bardziej rozjaśni... Chodzi mi o to, że ja na swoim koncie aktywuję Golda, znajomy się podpina pod to konto, ustawia jako konsolę domowa i kasuje profil u siebie dzięki czemu oboje korzystamy z Golda kupionego za pół ceny.

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Można dzielić golda. On na Twoim koncie ustawia domową konsolę u siebie i kasuje profil, a Ty grasz sobie na tym profilu z goldem, ale wtedy żaden inny użytkownik na Twojej konsoli nie skorzysta z golda. Co do triali to niektóre gry wymagają pełnego golda, na trialach nie działają. Do pewności Twój kolega może usunąć swoje konto z konsoli i dodać je ponownie i zobaczyć czy już działa trial.

Spajkowy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@kuleczka91, dziękuję bardzo. Problem został już rozwiązany i wszystko działa, jak powinno :)

MastreDziku

Użytkownik
Użytkownik
Czy jest ktoś chętny na dzielenie golda?

Do góry Bottom