Gold Trial i dzielenie Golda

Spajkowy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Przeczytałem parę wątków na ten temat, ale wciąż chciałbym się upewnić, że się nie mylę. Pierwsza kwestia, o którą chciałem zapytać to czy istnieje możliwość dzielenia Golda, a jeżeli tak to czy jest to legalne? Mianowicie chodzi mi o sytuację kiedy składamy się ze znajomym na zakup Golda, kupujemy go na jedno konto, on/ja ustawiamy u siebie to konto jako konsolę domową (?) i możemy grać online w tym samym czasie (?).

Druga sprawa to problem znajomego, któremu udostępniłem 14-dniowego Triala. Otóż aktywował on go na swoim koncie i posiada go aktywnego, ale nie może grać online. Czy jest nałożona jakaś blokada online na triale czy to jakiś bug?

Z góry dziękuję,
Pozdrawiam.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Tylko na jednej konsoli moze byc domowa

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Spajkowy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czyli wychodzi na to, że współdzielenie Golda nie jest możliwe? Przepraszam jeżeli to głupie pytanie i moja zdolność logicznego myślenia jest ograniczona, ale jeszcze nie doszedłem w pełni do siebie :p

Jeżeli to niezrozumiale napisałem to może to bardziej rozjaśni... Chodzi mi o to, że ja na swoim koncie aktywuję Golda, znajomy się podpina pod to konto, ustawia jako konsolę domowa i kasuje profil u siebie dzięki czemu oboje korzystamy z Golda kupionego za pół ceny.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Można dzielić golda. On na Twoim koncie ustawia domową konsolę u siebie i kasuje profil, a Ty grasz sobie na tym profilu z goldem, ale wtedy żaden inny użytkownik na Twojej konsoli nie skorzysta z golda. Co do triali to niektóre gry wymagają pełnego golda, na trialach nie działają. Do pewności Twój kolega może usunąć swoje konto z konsoli i dodać je ponownie i zobaczyć czy już działa trial.
 

Spajkowy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@kuleczka91, dziękuję bardzo. Problem został już rozwiązany i wszystko działa, jak powinno :)
 

MastreDziku

Użytkownik
Użytkownik
Czy jest ktoś chętny na dzielenie golda?
 

ValterB

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Mam pytanie odnośnie zakupu kodu na 14 dniowy okres Live Gold np. na G2A Według opisu kod można użyć tylko na kontach gdzie nie była aktywowana wcześniej ta usługa, a w następnej nocie, żeby poczekać aż skończy się subskrypcja i wtedy aktywować. Będzie działał taki kod na koncie gdzie Live Gold skończył się ponad miesiąc temu? Chodzi mi o te 7, 14 dni czy tam krócej. Dzięki za info ;)
 

Do góry Bottom