Gold z UK

baqubak

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam pytanie czy jeżeli kupie zdrapke na Golda w UK to czy będzie ona działać na Polskim koncie na XBL??
 

DJVahn

Użytkownik
Użytkownik
Nie bedzie działać.

Wysłane z X8
 

naughtydog

Użytkownik
Użytkownik
A moim zdaniem bedzie dzialac, poniewaz nie sadze, zeby specjalnie dla polskiego live klepali kody. Zreszta popatrz sobie na aukcje allegro z gold'ami... kody najwyrazniej sa uniwersalne.
 

gucio1981

Użytkownik
Użytkownik
A dlaczego by nie mialy dzialac ? Mieszkasz w Polsce a ustawiony region masz na np.UK i kupisz zdrapke w PL to co , nie bedzie hulalo ?

Jasne ze dziala ! Gorzej jak bys mial region UK a probowal zarejstrowac Karte Platnicza z PL . A zdrapka dziala z UK .

Pozdro
 

DJVahn

Użytkownik
Użytkownik
Zdrapki z UK i EU nie działają na polskim live. Kupiłem taki kod i nie działa. Na polskie konta są osobne kody.

Wysłane z X8
 

baqubak

Użytkownik
Użytkownik
DjVahn czyli na 100% nie bedzie działała zdrapka z UK na golda na Polskim koncie? Potrzebuje 100% pewności osoby ktora miała z tym styczność najlepiej :p
 

marasLP

Świeżak
Świeżak
Działa na 1000% kupiłem xboxa w UK założyłem konto na Polskie i 3 dni poźniej kupiłem zdrapke w gamestation 3 miesiączną i hula.
 

TommyMoneta

Banned
Zdrapki z UK i EU nie działają na polskim live. Kupiłem taki kod i nie działa. Na polskie konta są osobne kody.

Wysłane z X8
Użyj mózgu zanim dotkniesz klawiatury.
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
"Działa nie działa działa nie działa a jednak nie, nie tak, nie działa, wy wszyscy mie myślicie"
 

Do góry Bottom