Golden Axe: Beast Rider

sarinek

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie wysżło Golden Axe: Beast Rider . czy ktos juz zasał i grał? jakie wrażenia?
 

ramalash

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Golden Axe: Beast Rider

Straszna kicha. Lepiej włączyć sobie golden axe'a z automatów :)
 

nester3131

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Golden Axe: Beast Rider

gierka średnia nic specialnego
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Golden Axe: Beast Rider

eee! mowicie powaznie? co wam sie nie podobalo w niej - wlasnie zamierzalem ją kupic.
 

luca-26

Świeżak
Świeżak
Odp: Golden Axe: Beast Rider

Gierka ogolnie dobra,troche nudna momentami,podobna do Conana tylko ze z lepsza oprawa graficzna :)
 

hardin

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Golden Axe: Beast Rider

A dużo różni się od pierwowzoru nie licząc grafiki?
 

luca-26

Świeżak
Świeżak
Odp: Golden Axe: Beast Rider

Rozni sie i to wiele,jest bardzo brutalna no i dojerzdzasz przerozne stworzenia ja najbardziej lubie pancernika jest narazie jawieksza bestja w grze praktycznie nie do zniszczenia no i jeden duzy minus przeszedlem juz polowe gry (gra jest chyba krotka bo zajelo mi to cztery godziny) i niema wstawek filmowych.Dlatego jest troche żmudna bo jednak brakuje tego ale siekanina niezla,osobiscie daje jej 6,5/10 ale chyba bym jej nie kupil to zalezy od "gustu" zostawil bym te piniadze na leprze tytuly no i w Conanie masz konfort wziasc bron przeciwnika jak go rozwalisz, a tu nie !!!! tego terz brakuje i jeszcze jedno masz do wyboru tylko (narazie) dwa rodzaje magi.
 

S_X

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Golden Axe: Beast Rider

luca-26 napisał:
Gierka ogolnie dobra,troche nudna momentami,podobna do Conana tylko ze z lepsza oprawa graficzna :)
nom trafne okreslenie do conana i powiedzialbym troche do ninja gaiden mowiac o rzezi i plastikowych swiecoacych postaciach. Grafika mysle ze jest ok. Muzyke za to spierniczyli jak w conanie. Jak muza kiepska jest to duzo psuje w grze nie ma tego klimatu. Brak najlepszego kawalka z Golden Axe , moze pozniej bedzie w ktores planszy bo narazie nie doszedlem daleko. Tak czy inaczej pograc sie da ale spodziewalem sie czegos wiecej po tylu latach przerwy
 

nemo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Golden Axe: Beast Rider

A czy mozna symultanicznie grac w dwie osoby na jednej konsoli tak jak to bylo w pierwowzorze?
A jesli nie czy kojarzycie moze taka gre nie licząc wyścigów i klasycznych bijatyk?
 

Meis

Użytkownik
Użytkownik
A czy mozna symultanicznie grac w dwie osoby na jednej konsoli tak jak to bylo w pierwowzorze?
właśnie lipa brakuje trybu co-op gra tylko na 1 osobę

mam pytanie, ktoś wie jak włączyć tą magię z 7:24 minuty (ognistego smoka) czy ten bajer jest tylko i wyłącznie na ps,
YouTube - ‪SplitPlaythru: Golden Axe Beast Rider (17) Walkthrough, p17‬‏
aczkolwiek ikony magii są takie same jak na xbox360
 

Meis

Użytkownik
Użytkownik
ok już wiem ...
po prostu trzeba mieć na maksa abgrejdowaną magię ...
 

Do góry Bottom