Google Glass trafi do sprzedaży w tym roku!

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
w Polsce, to aż strach z tym wyjść na ulice..
 

Mama123

Banned
Dokładnie. Tak sobie pomyśleć co będzie chociażby za 5-10 lat. Moim zdaniem to wszystko idzie w złym kierunku, pewnie za rok będzie aktualizacja do tych okularów i będzie mi pokazywało dane osób które mijam na ulicy, zero prywatności :D

Aczkolwiek nie powiem, chętnie pobawiłbym się takimi okularkami, ale pewnie będę miał je za 20 lat, w tym czasie burgerzy będą mieli Google Glass 7000 i będą koleżanki przez ściany podglądać.
BAA. Będziesz jeszcze mógł zobaczyć ich bielzne : D
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Jakby taki sprzęt był to telefony typu SGS III czy HTC One X+ idą w zapomnienie :D. Przecież te okularki to masakra :). Gadżet rodem z filmów scfi i filmów o James Bond :). Cena w PL pewnie będzie tak wysoka, że ohoho :)
Ale gadżet kozacki :)

PS. Żeby nie było, że połowa funkcji tych okularów w PL będzie niedostępna :D haha only in USA :D
 

maras92

Banned
Użytkownik
Watch_Dogs jest bardzo mądrą grą przynajmniej z fabuły. Pokazuję jak za parę lat terroryści z karabinami zamienią się na tych z laptopami
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
@Up. Wczoraj obejrzałem filmik na tvgry.pl podsumowujący wszystkei wiadomości o Watch_Dogs. Była tam wzmianka, że o fabule nie wiemy kompletnie nic...
 

kamileqPL

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Google Glass trafi do sprzedaży w tym roku!

Ale mozna sie domyslic na czym bedzie sie opierac.

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom