gorący radiator na GPU

toudick

Użytkownik
Użytkownik
Siema. Posiadam konsolę na płycie Jasper. Coś mnie tchnęło, żeby przy okazji flasha na 1.91 od razu wymienić pastę pod GPU i CPU. Na arctic silver 5. Po flashu złożyłem bebechy wsadziłem płytkę do napędu w celu sprawdzenia czy flash się powiódł i poszedłem na fajkę. Wracam a tu szok-konsola ma dwie czerwone diody(nadmienię, że wykazałem się totalną głupotą nie zakładając/podłączając coolerów oraz heatpipe:/). Radiator był gorący jak cholera! Po złożeniu wszystkiego do kupy włączyłem gierkę i wszystko śmiga, więc czy to normalne, że tak mi się stało z konsolą-czy też może źle nałożona pasta oraz czy moglem w ten sposób przegrzać jakoś GPU?
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
tym razem miales szczescie ale mogles gpu uszkodzic i xbox sie tylko wylaczyl z powodu przegrzania. najlepiej wszystko dobrze zloz i nie rob takich rzeczy z xboxem chyba ze ci jej nie szkoda
 

kufer111

Banned
Użytkownik
gdybyś miał falcona lub starszą wersje pł.gł. skończyło by sie 3rod
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
nie prawda podobnie mialem na falconie bo zle dopialem radiator po zmianie pasty nic sie nie stalo wylaczyla sie z komunikatem przegrzania i dodam ze wlaczylem gre pozdr
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
przegrzewając procesory skracasz życie układów. Po którymś przegrzaniu GPU lub CPU po prostu nie wstaną.
 

Do góry Bottom