"GOTOWE" pirackie gry

darnokPL

Użytkownik
Użytkownik
Czy jest jakaś stronka z grami na xbox w języku PL ("oryginalnie" spolszczona)
O co chodzi z tym "gotowe"?
Mianowicie chodzi mi oto czy można tak"
  1. Pobieram gre "gotową" już zmodyfikowaną grę
  2. Wgrywan na płyte (wiadomo jakiej firmy) np nero
  3. i wsadzam do x'a
czy muszę teak, że nie ważne skąd ściągnę grę muszę bawić się programami?
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Nie wiem o co ci chodzi?
To czy gra będzie w miała język polski zależy od polskiego dystrybutora, a co do wypalania to procedura jest zawsze taka sama.
Obraz sprawdzasz najnowszym abgxem dobrze poustawianym i patrzysz czy wszystko ok (wszystko na zielono / jeśli coś jest na źółto to wklejasz na forum i się pytasz)
Później zależy od tego jakie masz iXtreme. Jeśli najnowsze to wypalasz odrazu, a jeśli jakieś starsze to przerabiasz na wave odpowiedni do twojego iX
 

darnokPL

Użytkownik
Użytkownik
czyli jam mam wgrany (mam zamiar mieć [czyt podpis]) 1.1
to wystarczy, że pobiorę grę i bez żadnej zabawy wypalam najnormalniej w świecie (podasz jakiś dobry program?), taj zwykłe pliki?
 

djaku22

Użytkownik
Użytkownik
dobry program Imgburn , clone.
 
ale koledze chyba chodzi o to, że jak gra na np. gry-online.pl jest "eng-pl" to jak ściągnie taką grę z xbox360iso.com albo xboxsky i wrzuci na xboxa to czy będzie od razu pl :>

A odnoście pkt. 1,2,3 to tak tylko na nowe gry potrzebujesz lt+ i raczej wymaga się sprawdzenia abgx chyba, że nie szkoda ci plyty :)



P.S. pisałem tego posta jak była tylko jena odpowiedź.. a wypalasz jako obraz plyty .. i zaznaczasz plik .dvd, który znajduje się w tym samym folderze co plik .iso
 

darnokPL

Użytkownik
Użytkownik
a czy takiego pirata da się zainstalować na dysk? jak normalną
I jeszcze
1. Słyszałem, że Microsoft banuje dyski tz. że jeśli zainstaluję grę na dysku i dostane bana na niego to nic z niego nie odpalę?
2. Fala banów, co to oznacza, chodzi o to, że bana dostaje kilka osób naraz, a nie pojedynczo?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
bana dostajesz za firnware napędu...........
fala oznacza że jakiegoś dnia lecą bany...........
 

mai

Użytkownik
Użytkownik
1) banow na dyski juz nie ma
2)fala byla w czasie kiedy bany sypały się przez tydz czy 2 uderzajac w wielu graczy. Ostatnio są tylko pojedyncze przypadki
 

Do góry Bottom